2737
2739
عنوان

خانمها کیا پیشانیشون خط افتاده وناراحتن از موضوع

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۵سالمه تمام صورتم خداروشکر صافه فقط تازگیا دو تا خط کم رنگ کم رنگ دیده میشه ماسک زرده تخم مرغ با ...

خب پس بوتاکس کنی حله من گفتم  زیاده

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
کرم ضدچروک سینره

خودتون نتیجه گرفتین ،چند سالتونه

یدونه برادرم ظهر تاسوعا آسمانی شد قربونش برم من موندم تک و تنها با پدرو مادرم که کمرشون شکست داداش عزیزم دو ماه بود دومادشده بودی برای عروسیت کلی برنامه داشتم دای دایی بچه هام کجایی پس ،چع بی خبر رفتی، خونه بدون تو جهنمه  ،برای شادی روح داداشم صلوات بفرستین.
2728
من ۲۵سالمه تمام صورتم خداروشکر صافه فقط تازگیا دو تا خط کم رنگ کم رنگ دیده میشه ماسک زرده تخم مرغ با ...

سفیده تخم مرغ ها ،اشتباه داری زرده میزاری، سفیده با روغن نارگیل پر کننده ی خط و خطوط صورته 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
الان برم بوتاکس بعد سی سالگی چیکار کنم

چه ربطی داره تو از الان پیشگیری میکنی برای بعدت 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
سفیده تخم مرغ ها ،اشتباه داری زرده میزاری، سفیده با روغن نارگیل پر کننده ی خط و خطوط صورته 

نه اولا سفیده تخم مرغ با زردچوبه میذاشتم بعداً دیدم زرده تخم مرغ با زردچوبه برای چین و چروک هستش نمی‌دونم 

یدونه برادرم ظهر تاسوعا آسمانی شد قربونش برم من موندم تک و تنها با پدرو مادرم که کمرشون شکست داداش عزیزم دو ماه بود دومادشده بودی برای عروسیت کلی برنامه داشتم دای دایی بچه هام کجایی پس ،چع بی خبر رفتی، خونه بدون تو جهنمه  ،برای شادی روح داداشم صلوات بفرستین.
2740
صاف صاف، مثل آینه، من 6 ماه یبار میرم، نه قبلش لیدوکائین بزن، وقتی هم میزنی تا 4 ساعت نباید دراز بکش ...

برای بوتاکس کجا میریم دکتر پوست 

صاف صاف، مثل آینه، من 6 ماه یبار میرم، نه قبلش لیدوکائین بزن، وقتی هم میزنی تا 4 ساعت نباید دراز بکش ...

هزینش چنده.؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خب بچه کوچیک دارم .الانم گ کرونا .باید صبر کنم‌.شما کرونایی مییری ؟

ممکنه خطهای عمیق هم از بین ببره؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706