2737
2739
https://www.instagram.com/p/CHNLVBUj4aR/?igshid=nhxo0qed49bi من این محصول رو خریدم واستفاده کردم.. ...

من لبام باریکه 

ینی چقد حجم میده! جوری هست ک به چشم بیاد ؟

ما در میان رقصیم ؛ رقصان کن آن میان را!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بابا من رشتم همیه اره خراطین کلا حجم دهندست تو رژلبا استفاده میکنن اصلا برند ها

روغن خراطین همینجوری مثلا شب بزنیم به لب؟ چجوریه میشه بگی؟

وال من انقدر از ژل بدم مياد ببين هركي زده حالم واقعا بد ميشه چندشم ميشه مخصوصا اينكه وسطشم دكتر نخ م ...

نه من اونقدرا خودمم بدم میاد

یجوری باشه لاقل به صورت بیاد درحد نیم سی سی مثلا چون من لبام باریکه رژ زیاد جالب نیس روش

2740
خوبه دیگه.... روغن خراطین برای پوست عالیه، شفاف و سفید و پر میکنه و چروکهای پوست رو از بین میبره... ...

مصرفش برای پوست چطوریه! چطور بزنیم! 

دردش فقط برای حین تزریقه؟ بعد درد و محدودیتی نداره؟؟؟ 

اره فقط دردش موقع تزریقه، بعدش دیگه اوکی میشه، ولی ورم داره و کبود میشه لبت تا چند روز، چیزای داغم تا چند روز نباید بخوری و رژ هم تا چند روز نباید بزنی

در نوشابه رو چند دقیقه مک بزن لبهات دوبرابر میشه   البته اثرش فقط چند دقیقه است    

منم اومدم دارچین و ابلیمو روبامسواک کشیدم بعد بادرنوشابه همینکار رو کردم ولی جای اون  در نوشابه دقیقا دوووور لب میمون  

تو قشنگ باشی قشنگ بودن قشنگه
من لبام باریکه  ینی چقد حجم میده! جوری هست ک به چشم بیاد ؟

نمیدونم والا...من که باهاش اوکی ام و‌به لبام کمی فرم دلخواهمو‌میده ولی انتظار معجزه ازش ندارم وگرنه تمام این کلینیکهای تزریقی باید تخته میشدن:) واسه تنوع خوبه