2737
2734
عنوان

چقدر عجیب غریبه والا

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عجیبه والاااا😅خو برن یکی از اون کلمه هارو انتخاب کنن برا فامیل حالا چرا انقد لیست بلند بالا

همین رو بگو هیچکدوم هم به هم ربطی نداره

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2740
شاید سعید با پسر خودت همدست شدن شوخی کنن بات

نه بابا پسرم هیچ وقت منو سرکار نمیذاره اتفاقا منم فکر کردم شوخیه ولی پسرم گفت مامان دروغ نمیگه خیلی بچه ها اذیتش میکنن میگه دوستم گفته بزرگ بشم فامیلی عتیقمو عوض میکنم خیلی غصه میخوره پسر من اهل اذییت کردن نیست خیلی باهاش دوسته بقیه مسخره اش میکنن باهاشون کاری نداره منم میخوام ازش معذرت خواهی کنم چون دیگه نیومد 😔

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
امکانش هست  باهات شوخی کرده باشه  😄آخه راستم میگی عجیبه 😄

نه... خیلی ناراحتم پسرمم بهم چیزی نگفته بود وگرنه من اونطوری برخورد نمیکردم

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
نه... خیلی ناراحتم پسرمم بهم چیزی نگفته بود وگرنه من اونطوری برخورد نمیکردم

آخی اگه واقعا فامیلیش این باشه چه قدر اذیت میشه 

کاش خانواده اش راضی میشدن به خاطر بچه اشون حداقل عوض کنن 

ایستگاتو گرفتن یعنی باهم برنامه ریختن اذیتت کنن مثلا میگم معمولا تو پسربچه ها تو  این رنج سنی ...

نه پسرم خیلی غیرتیه اگه ببینیش هیچ وقت همچین کاری نمیکنه چون همه فکر میکنن من خواهرشم خیلی هواسش جمع🤣جوجوی من 😍

آخی اگه واقعا فامیلیش این باشه چه قدر اذیت میشه  کاش خانواده اش راضی میشدن به خاطر بچه اشون حد ...

آره خیلی سخته... آخه اینم شد فامیل..یاقناد یالبنیاتی چه میدونم ولی همشون ضایعس فقط همین قناد خوبه به نظرم