2737
2734

پدرشوهدم سیگاری هستن و اکثر اوقات درحال صرفه های ناجور

امشب اومدن طبقه بالا یعنی خونه ما ک بچمونو ببینن بعد میوه شستم اوردم خیار داد دست بچم و بچم یکم خورد

بعد خودش گاز از خیار زد تا بچه اومد بکنه تو دهنش زود از دستش گرفتم گفتم پدرجون لطفا چیزیو ک خودتون ازش خوردینو بهش ندین و خیارو نصف کردم وگفتم اینو اقاجون بخوره اینو شمادخترم بچم ۱۱ماهس

اونم گفت واسه چی مگ من کثیفم😐😐😐

منم گفتم نه ولی من کلا اخلاقم همینطوره حتی از دهن خودمم نمیذارم بچم چیزی بخوره 

الانم تو این اوضاع بیماری بهتره مراعاتش رو بکنیم بچس بدنش ضعیفه!

اونم گفت خب بوس چی؟اونم ک تنفسه؟

منم گفتم خدایی از شوهرم بپرسین من یا پای بچمو میبوسم یا سرشو دلم نمیاد صورتشو ببوسم میگم نکنه اگ مریض باشم بچم مریض شه...

بعد ۵ دقیقه درحالی ک اصلا محل ب منو بچم نداد پاشد رفت منم گفتم پدرجون یک قاچ میوه میذاشتین دهنتون اونم گفت ممنون و بدون خدافظی رفت

اخه بچه ها من محترمانه گفتم اصلا جدی نگفتم خیلیم مهربون بود لحن صحبتم!

کلا فرهنگ خانواده من جوریه ک اصلا عادت ب بوسیدن زیاد بچه یا دهنی خوردن همدیگه نداریم

ولی اونا اینجورین!

بخدا همین هفته پیش مادرشوهرم تازه خوب شده بود اومد خونم کلی بچمو بوسید هم نن گلو درد گرفتم  هم بچه😭😭😭بهشونم چیزی میگم ناراحت و بدرفتار میشن😭😭😭😭

مادرشوهرم حتی پامیشه دورهمی میره میگ کسی نبود همش ۱۰ نفر بودن ک همه الکل میزدن دستشون...

تروخدا بگین ایراد از منه؟؟من اشتباه میکنم؟؟چون نمیخوام رفتارمو عوض کنم و سر بچه کوتاه بیام!

اگ حقو ب من دادین تروخدا از ته دلتون دعا کنین خدا بهم خونه مستقل بده دارم جون میدم پیش اینا درو دیوار خونه انگار میخخواد بزنتم😭😭اگ بیرون باشم برسم خونه باخودم اه میکشم و میگم باز شروع شد....

خیلی دلم گرفته خیلی

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

☹️

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731
من تو این مسائل همیشه به مادر بچه حق میدم. به نظرم حتی اگه بقیه (خصوصا بزرگترا) ناراحت هم بشن، باید ...

😢❤

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2738

حق باشماست 

خود منم سر این موضوع کلی رنج کشیدم اما هیچوقت روم نشد ک بگم 😔الان ب بچهام میگم تو تنهایی ولی بچه ان دیگه گاهی یادشون میره 

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

حق با شماست   

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
نرمم بعد از ی مدت ببینن نیششونو میزنن انقد پرم میکنن ک بترکم

گمشن .....حالم ازشون بهم میخوره...مال من کرمشونومیریزن...بعدزنگ میزنن شوهرم شام بیاین اینجا

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

خیلی بدم میاد از این کار تازه کرونام هست 

کار عاقلانه ای انجام دادین ناراحتیش به خودش مربوطه میتونه  ناراحت نباشه

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف
الان وقتیه که ادم دهنی چیزی بده ب کسی؟؟؟؟

من حناقققق گرفتمممم مرض گبفتم از دستشون بخدا

2706