2733
2734
عنوان

دلم میخاد دوتا اسمه پسرمو عوض کنم😑😐😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیر صداش بزنید 

بعد هم مگه چشونه اسمای به این خوبی 

اعتماد به نفس بچه رو نیارید پایین 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2731
اصلا موقع اسم گذاشتن نمیدونستم چی بزارم عجله ای بود کاش محمدطاها چیزی میزاشتم  خودم امیرمحمد ...

9ماه حامله بودی فرصت داشتی فکرکنی، چطوری عجله ای شد🤔

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2740

منم اسم‌پسرم علی هست دوسالشه بنا به دلایلی علی گذاشتم اما دلم میخواست پوریا بذارم یا ایلیا که به اسم خواهرش(پریا)بیاد اما علی گذاشتم الان‌گاهی میگم ولی پوریا هم به بچم میومد باز میگم اسمش علی هس و مهم‌اینه من عاشقشم❤❤❤هم عاشق خودش هم اسمش...فقط همینی که به اسم‌خواهرش نمیا. خیلی همه مسخرم میکنن هرچند من جواب میدم اما بعدش دلم‌میگیره

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ببخشیدا ولی آرتینم شد اسم؟🙄🙄

مگه چشه؟پسرخواهرمن سه سالشه اسمش ارتین به قدری خوردنی هس که نگو

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

دوست من اسم بچشو یه مدت پیش گذاشت آرتین.خداوکیلی آرتین چشه.تو فامیلم آرتین داریم.فقط اگه تونستی امیر حافظ و تغییر بده به آرتین‌.که دیگه یکی بشه.کسی امیر حافظو نشنیده .همون اسم اصلیش که آرتین هست تو شناسنامه بزار.

منم اسم‌پسرم علی هست دوسالشه بنا به دلایلی علی گذاشتم اما دلم میخواست پوریا بذارم یا ایلیا که به اسم ...

دقیقا شبیه بودن یا نبودن اسم دوتا آدم مختلف هیچ تاثیری تو زندگی و شخصیتشون نداره، ولی اسم خوب انتحاب کردن خودش به بچه شخصیت میده

بذارید بگن نشون دهنده اینه که فکر نمیکنن به حرفشون

دقیقا شبیه بودن یا نبودن اسم دوتا آدم مختلف هیچ تاثیری تو زندگی و شخصیتشون نداره، ولی اسم خوب انتحاب ...

یعتی این اصلا بد نیس که اسم دخترم پریا هس و اسم پسرم علی؟اصلا اسماشون قشنگه؟

منم اسم‌پسرم علی هست دوسالشه بنا به دلایلی علی گذاشتم اما دلم میخواست پوریا بذارم یا ایلیا که به اسم ...

ببخشید خاک تو سرشون .آخه مسخره کردن داره.کی گفته باید اسم بچه ست باشه.

مثلا اگه اسم پسر من امیر محمد باشد و بچه بعدیم دختر ،من چی بزارم که به امیر محمد بیاد؟؟ مگه داریم اصلا