2737
2739
عنوان

بچه بهانه هست برای خیلیا که تو زندگی عذاب آور بمونن

| مشاهده متن کامل بحث + 3032 بازدید | 129 پست
خوب مگه شما اولش چشم نداشتی ببینی اونا بی سوادن پس خودت مقصری که این انتخاب را کردی

نه خب اون آقا خودش فوق دیپلم بود گفت لیسانسم و خانواده شم بهم نگفت حتی شغل دامادها و برادرهاشم یه چیز دیگه گفت بعد که ازدواج کردم تازه فهمیدم چه خبره 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمندون واقعا کسی هس با مشاوره رفتن مشکلش حل بشه؟ من بعید میدونم چون اعتقادم اینه یه آدم چندین سال او ...

والا مشاورایی که من دیدم فقط بلد بودن جیب خودشونو پر کنن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
اعسار ؟

بله فیش حقوقیش رو میبره نشون میده و اموالی که داره یا نداره بعد میبینن چقدره و نمی تونه همه رو یک جا پرداخت کنه براش قسط بندی میکنن 

2728
سمندون واقعا کسی هس با مشاوره رفتن مشکلش حل بشه؟ من بعید میدونم چون اعتقادم اینه یه آدم چندین سال او ...

چرا نیشه

اگه بخواد تغییر کنه 

اگه نخواد با هیچی قابل حل نیست گیر افتادن در باتلاق تفکر اشتباه

منم حرف شمارو قبول دارم چند بارم گفتم ولی جز این جوابا چیزی نشنیدم قضاوت نکن ایشالا سرت بیاد

والا بعضیا فقط بلدن در برابر حرف درست همینا رو بگن و مثل پیرزنا نفرین کنن ولی به من نمی تونن بگن ایشالا سرت بیاد چون دوبار سرم اومده 🤣

2740
نه خب اون آقا خودش فوق دیپلم بود گفت لیسانسم و خانواده شم بهم نگفت حتی شغل دامادها و برادرهاشم یه چی ...

اهان

البته باید تحقیق میکردید ولی ببین ملاک انجنان مهمی نیست

من بنظرم‌شما و اون‌هردو پشیمونید 

بخاطر این میگم‌که شما بخصوص تو این تاپیک سعی داری کار خودت را توجیح کنی ودنبال تاییدی

اینکه مدام درباره این موضوع تاپیک میزنی نشان از عدم اطمینان به کاریه که کردی

تو خودت هم ناراحتی

درفتار شوهرت که میگه فلان چیز را برگردون و اینا

شماها به راحتی میتونید سالیان زیادی کنار هم به خوبی زندگی کنید اگه ..

اونقدر موقعیت ها متفاوته که از خوندن همچین قضاوتِ کلی جا خوردم

احسنت👌👌👌👌اگه فقط با قضاوت کردن باشه منم خیلی ها رو دیدم که جدا شدن بعدش پشیمون شدن وازپس بچه برنیومدن وحاضر بودن به زندگیه قبلشون برگردن 

والا بعضیا فقط بلدن در برابر حرف درست همینا رو بگن و مثل پیرزنا نفرین کنن ولی به من نمی تونن بگن ایش ...

من خودم ی بار جدا شدم میدونم همه اینا درد داره سخته

ولی هیچ کس ارزش ارامش ادمو نداره

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
اهان البته باید تحقیق میکردید ولی ببین ملاک انجنان مهمی نیست من بنظرم‌شما و اون‌هردو پشیمونید&n ...

اینا نشانه ی دوست داشتنه ولی پشیمونی نه اصلا . هم معلومه اون منو دوست داره هم من . ولی من به شخصه که این بار دیگه نمیذارم احساسم بر عقلم غلبه کنه . من الان میتونم از نگاه ها و حرفاش بفهمم که پشیمونه ولی خودم علیرغم علاقه ای که یه ذره بهش دارم خیلی راضیم از شرایطم . اون اعتماد به نفسی که ازم گرفته بود رو دوباره به دست آوردم . آرامش دارم . اتفاقا چون راضیم گاهی تاپیک اینجور میزنم که بعضیا که تو شرایط خیلی بدتری هستن و دارن عذاب میکشن به خاطر وابستگی ها و ترس هاشون زندگی خودشونو تباه نکنن

من خودم ی بار جدا شدم میدونم همه اینا درد داره سخته ولی هیچ کس ارزش ارامش ادمو نداره

دقیقا 

اینا نشانه ی دوست داشتنه ولی پشیمونی نه اصلا . هم معلومه اون منو دوست داره هم من . ولی من به شخصه که ...

انشاالله که همیشه حالت خوب باشه

ولی بنظرم کارت درست نیست تبلیغ کار طلاق میکنی

اینجا همه جور ادمی هست بچه و کم سن و سال یا ادم.بزرگهایی باسطح تفکر و فرهنگ متفاوت از شما و من

ولی همه نسخه شون طلاق نیست

هرکسی باتوجه به روحیات و محیط و اطرافیان و خیلی جنبه های دیگه باید تصمیم‌بگیره

اینکه برا شماخوب بوده برا همه خوب نیست

اعتماد بنفس کاذب شما بقیه را دچار توهم‌خوشبختی بعد از طلاق میکنه

هرچند در برخی موارد واقعا طلاق راه حله ولی نه همه موارد

2706