2733
2734
عنوان

شوهرم رفت سرکار و طبق همیشه هندزفریو برداشتم و ادامه توهماتم

| مشاهده متن کامل بحث + 80454 بازدید | 1144 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که.حرفش شد من قایمکی از شوهرم برا بچه ای که وجود نداره اهنگ بچگونه میزارم زو شکمم گوش کنه  ،باهاش حرف میزنم،قربونش میرم و این داستان ادامه دارد

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
2731
دیگه شورشو دراوردم زندگیمو کلا ول کردم چسبیدم ب این توهم

تو رو خدا ولش کن خودتو ترک بده فکر کنم علائم اسکیزوفرنی باشه.آخه من وسواس فکری و اضطرابم دارم😔😔

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2740
🤣🤣🤣🤣واقعا؟ یعنی از آهنگ هم رد میشم؟ ترسیدم برا خودم.

حتما برو دکتر و آهنگ رو ترک کن حتما

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
🤣🤣🤣🤣واقعا؟ یعنی از آهنگ هم رد میشم؟ ترسیدم برا خودم.

راست میگه من یبار بدون اهنگ داشتم توهم میزدم یهو شوهرم گف با کی حرف میزنی چرا اینجوری میکنی یعنی ریدم بخودم

Sometimes🖤itsbetterto     havenoone ,,,trustme,,,Some  people🥀      makeyoulohelier🖤🙏
تو رو خدا ولش کن خودتو ترک بده فکر کنم علائم اسکیزوفرنی باشه.آخه من وسواس فکری و اضطرابم دارم😔😔

بدبخت شدم

Sometimes🖤itsbetterto     havenoone ,,,trustme,,,Some  people🥀      makeyoulohelier🖤🙏
۲۷ سالمه از ۲۰ سالگی اینجور شدم

منم از 19 سالگی البته الان خیلی بهترم آهنگ رو ترک کردم

2706