2737
2739
عنوان

چند هفتمه

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم رفتم گفت نرماله دیگه ننوشه ۱۸ دی برا تعیین جنسیت سونو نوشته همین چیزی نگفت دیگ

به من ۲۲ ام وقت خودت دکتر داده که برم که سونو آنومالی بنویسه من تجربه ندارم فقط فکر میکردم‌مثل ان تی پشت همه الان که گفتن هفته ۱۶ تنو بدنن لرزید نکنه دیر شده باشه

خدایی که به شدت کافی است 
به من ۲۲ ام وقت خودت دکتر داده که برم که سونو آنومالی بنویسه من تجربه ندارم فقط فکر میکردم‌مثل ان تی ...

من اطلاعی ندارم گلم میگم برا منم ننوشته میخوای تاپیک بزن خانومای برادارو صدا کن ازشون بپرس راهنمایی میکنن اونا که رفتن

2731
به من ۲۲ ام وقت خودت دکتر داده که برم که سونو آنومالی بنویسه من تجربه ندارم فقط فکر میکردم‌مثل ان تی ...

عزیزم استرس چرا

حتما دکتزت ازمایش رو لازم ندونسته و فقط سونو براش کافیه

ایشون شما رو تحت نظر داره و شرایط جنین رو بهتر میدونه

من خودم دکترم ازمایش عربالگری دوم رو نخواست

آمینوسنتز موصوعش فرق داره همه نمیرن، کسایی که عربالگری مشکوکه میفرستن آمینوسنتز

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
عزیزم استرس چرا حتما دکتزت ازمایش رو لازم ندونسته و فقط سونو براش کافیه ایشون شما رو تحت نظر داره ...

من دو تا سقط داشتم یکم ترسو شدم

خدایی که به شدت کافی است 
خوش به حالت 😢😥از بارداری تو کم مونده من هنوز اول راهم

اوه هنوز برا منم خیلی مونده😥

بارداری همش انتظار و روز شماریه‌.

انشاءالله برا هممون به سلامت بگذره فقط همینش مهمه🥰

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2740
اخه من میخوام بدم اگه بگذره ایراد نداره؟ نمیدونید ۶زمایشش چیا رو چک میکنه؟ 

نمیدونم عزیزم 

برا من دکترمم نگفت برم☹

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
اره عزیزم انشالله به سلامتی بیان بغلمون 

هفته چندی؟

من ۱۴ هفته و یک روز  از علامت بگو من دختر دوس دارم البته بچه اولمه 😅 من هرکی ازم جلوتره حسود ...

نگران نباش از ۴ ماه به بعد سختیش کمتره 

منم تا ۴ ماه حالم خیلی بد بود روزا اصلا نمیرفت😢 

الان دردا و استرسای جدید شروع شده ولی مثل اوایل نیست🥺

نی نی من پسره فقط تیکرم صورتیه از اول تغیرش ندادم😆🤣

من ۱۴ هفته و یک روز  از علامت بگو من دختر دوس دارم البته بچه اولمه 😅 من هرکی ازم جلوتره حسود ...

اما کلا چیزایی که حس میکنم برا جنسیت پسره اینکه برنم پرموتر شده 

کمر درد دارم درد دنبالچه

اخلاقمم تغییر نکرده

نوک سینمم خیلی تیره شده

اما کلا چیزایی که حس میکنم برا جنسیت پسره اینکه برنم پرموتر شده  کمر درد دارم درد دنبالچه اخل ...

😅😅😅😁مرسی واس چی تیکر الکی میزنین اخه 

منم از چند نفر پرسیدپ الکی زده بودن 😅انشالله سالم بیاد بغلت گلی

2706