2737
2739
عنوان

ازدواج با پسری ک ی بار ازدواج ناموفق داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 39 پست
یعنی طرف مقابل گفت ایراد از منه

نه همسرم بهم گفت خانواده ای نیستن ک سطح فرهنگیشون بالا باشه میری اونجا ممکن بهت بی احترامی کنن گفتم اشکال نداره تو ادرس بده بزار به من بی احترامی کنن ادرس و گرفتم رفتم مغازه پدر دختر مادرشم از قضا اونجا بود بهشون گفتم اقای فلانی اومده خواستگاری چندتا سوال از دخترتون دارم گفتن اصلا اقای فلانی نمیشناسیم دخترمون هم همچین کسیو نمیشناسه پدرش میخواس یه چیزی بگه دیدم مادر ابرو انداخت بالا یعنی حرف نزن رفتار پدرومادرشو ک دیدم مطمئن شدم اگه ایراد از همسر من بود انقد مقاومت نشون نمیدادن ک من دخترشونو نبینم اصلا منکر این شدن همچین اقایی میشناسن..!!!

نه همسرم بهم گفت خانواده ای نیستن ک سطح فرهنگیشون بالا باشه میری اونجا ممکن بهت بی احترامی کنن گفتم ...

الان راضیراز ازدواجتون؟

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همسرم منم قبلا نامزدیش بهم خورده بود ما تو تحقیقات فهمیدیم وقتی اومد خواستگاریم ک قبلا به مدت چندماه ...

آفرین.موافقم‌.نمیشه که آیندتو فدای کسی کنی که هنوز وارد زندگیت هم نشده‌.من به دختره دسترسی نداشتم.از فامیلاش پرسیدم گفتن پسره اعتیاد داشت جداشدن.حالا خداروشکر ترک کرده ولی خب باخانوادش تفاوت فرهنگی زیادی دارم.مجبور شدم رفت و آمدو کم کنم تا ازهم دلخور نشیم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ن این بدبخت اهل موادنیس دوست داداشامم هس خودمم با خواهرش دوستم مگ این ک مشکل اخلاقی داشته باشه تااون ...

کجایی هستن؟

من خودم ۲ماه بعدعروسی جداشدم بابا تحقیق کن منم اینجوری بودم ولی وقت طرف میگ اینابه مانمیخوره حتما وحشتناک تفاوت دارن دیگ من خودم ادم متوسطی هستم ولی طرف شطحش پایین بود بازم مشکلی نبودخودش خوب باشه ولی همش ادا بود

کسی ک تواین محیط وشرایط بزرگ شده معلوم چیه دیگ اینک میگن نه طرف خودش خوب باشه چرته تاثیرداره یه روده راست توشکمشون نبود خانوادگی دورو دوبهم زن گدا کثیف یعنی بخداقسم روفرش میشاشیدن میشتن دراین حدجداشدم 

2738
آفرین.موافقم‌.نمیشه که آیندتو فدای کسی کنی که هنوز وارد زندگیت هم نشده‌.من به دختره دسترسی نداشتم.از ...

انشاا...در ارامش زندگی کنی عزیزم💕

من سراغ نامزد سابقش رفتم بازم ۱۰۰% اعتماد نکردم ۱سال نامزد موندیم و رفت و امد کردیم بعدش حاضرشدم عقد کنیم..

انشاا...در ارامش زندگی کنی عزیزم💕 من سراغ نامزد سابقش رفتم بازم ۱۰۰% اعتماد نکردم ۱سال نامزد موندی ...

مرسی😙همچنین شما.

کارخوبی کردی.من دوماه آشنا شدم و نزدیک یک سال عقد بودم ولی رفتارهاشونو پنهان میکردن .از شب عروسی توی تالار همه چی شروع شد😐چند سال طول کشید تا قلق دستم بیاد و آرامش نسبی برقرار بشه‌.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی