2733
2739
عنوان

چرا و به چه علت؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا مگه خلم؟

پس چته؟ با اون سنت فکردم ٢۵ رو داری😂

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
تو هم عاشق کسی نشو واسه کسی گریه نکن برا کسی شعر نگوووو😜😜😜😜.اصلا هم افسرده نشو خودتو دوس داشته ب ...

عاقو کجای کاری عاشق شدم رفت ؟ ولی اون دیوونس فک کنم اصن در سال یکبارم به من فکر نکنه😂😈😤😐

2728
دهه ۸۰ چرا همه بلا هستن 

چون دهشون عالی بوده

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
پس چته؟ با اون سنت فکردم ٢۵ رو داری😂

نه بابا هنوز جوووونم 😂😂😂

فقد اخه همه دوستام یکیو دارن ولی من اهل دوستیو ..... نیستم هرچیم میشینم تو خونه مثل ی خانوووم سنگین و رنگین هیچ خبری نیس😐😂

خدایت منو شفا بده

عاقو کجای کاری عاشق شدم رفت ؟ ولی اون دیوونس فک کنم اصن در سال یکبارم به من فکر نکنه😂😈😤😐

پ چرا میگی عاشقم نشده؟

حتما از اون مدل مرداس که ابراز عشق رو زبونی دوس نداره. 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
2740
نه بابا هنوز جوووونم 😂😂😂 فقد اخه همه دوستام یکیو دارن ولی من اهل دوستیو ..... نیستم هرچیم میش ...

اره حیف بخدا 

خودتو درگیر نکن 

ارزش نداره

هرچی بوقتش خدا برات رقم میزنه

اون دوستاتم الکی خوشن 

از عاقبتش خبر ندارن

پ چرا میگی عاشقم نشده؟  حتما از اون مدل مرداس که ابراز عشق رو زبونی دوس نداره.

اخه اون که نمیدونه دوسش دارم 

خودمم نمیدونم جرا دوسش دارم کلا اخلاقش بلا نسبت عین سگه نه سلام نیکنه نه نگاه خوشگلم نیس ، پولم نداره ، صدا و جدابت خاصی هم نداره هیکلم نداره هیجی نداره مگ نمیدونم چرا دوسش دارم

چون که برای اینکه زیرا

چون زیرا برای اینکه😊

2706