2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پارچه تمیز رو بزار فریزر یه ربع بمونه بعد بزار رو پاش

استامینوفن هم دردش تسکین میده هم تبش رو

من پسرمو مثل قنداق پاهاشو میبستم یه کم شل تر از قنداق

فشارنیاری به پاش

این جوری دردش کم میشد

2731
آره میگن روز اول نباید گرمش کرد .من اینو شنیدم

عزیزم من کاری به حرف بهداشت ندارم. دکتر متخصص اطفال بهم گفته اینو. حالا این خانم میاد برعکسشو میگه. میگه گرمش کن. بچه ای که واکسن زده و احتمال تب داره اصلا نباید گرم نگهش داری. هرچقدر هم که دارو داده باشی. ولله آدم می مونه تو کار بعضیا🤐

اگه کلا چیزی نذارم اشکال داره؟

اگه ورم نداره فقط پاهاشو  با یه روسری بپیچ تاتکون نده.  محکم نپیجی در حدی که پاهاش رو تکون نده اگه قنداق فرنگی هم داری قنداقش کن. 

قطره رو هم سر وقت بدی تا فردا خوب میشه. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738
چطور سنگین کنم استامینوفن فقط واسه تبشه/؟

من از بهداشت که می‌آوردم پاهاشو قنداق میکردم که زیاد تکون نده  درد نگیره عزیرم روز اول باید کمپرس آب سرد  روز دوم کمپرس گرم حتما بزاری  که جای  واکسن ش سفت نشه 

عزیزم من خودم دو تا بچه دارم بزرگ کردم مادر بنده پرستار کودکانه  بچه رو اگه از اول هر چهار سا ...

سلام دقیقامنم پنج شنبه بردم پسرموامپول 2ماهگیش روزدم روزاول پرس یخ گذاشتم وروزدوم فقط وفقط روی جای امپولش سشوارگرفتم جوری که خوددکترگفت.ولی بچم طفلی اونقدربیقراری میکردکه نگو.ولی موقع سشواراروم میشدمیخوابید.الهی بمیرم برای نی نی ها که اینهمه درد روبایدتحمل کنن

برای بخشیدن همیشه یک دلیل کافی نیست.گاهی بخشش یک قلب نومیخواد.    وای به روزی که خوی گرگی ام ازخواب بیدارشود.میدرم هرانکس که روحم را درید
آره میگن روز اول نباید گرمش کرد .من اینو شنیدم

عزیزم من ۲ماه پیش واکسن ۴ماهگی رو زدم

استا هر ۴ ساعت یکبار

روز اول کمپرس سرد و روز دوم گرم

که من البته چندبار فقط گمپرس سرد کردم کمپرسم خریدم از داروخانه

خانوما فلسفه اینکه روز اول کمپرس سرد بشه اینکه واکسنی که تزریق شده تو عضله پا اروم اروم پخش بشه تا بچه درد کمتری بکشه و تبش زیاد بالا نره

کمپرس سرد هم یعنی یه پارچه خشک  سرد نه اینکه تو با اب