2777
2789

به من گفت پیش شیوعی برم ،اونم اصلا مطبش نیس چند هفته س.خود دکتر عارفی هم ک اصلا نمیشه زنگ زد مطبش بس که اشغاله.کسی خبر داره دیگه کجاها رو قبول دلره برای عکس؟

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏

اگه تهرانی کاخ برو که بهتریییییییییییینه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید.عکس رنگی شرایط خاصی داره که باید رعایت کنیم؟

قبلش باید قرص بخوری عفونت نکیری

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
ببخشید.عکس رنگی شرایط خاصی داره که باید رعایت کنیم؟

از روز هشت تا دوازده سیکل وقت داری انجام بدی،نباید عفونت داشته باشی،دو روز قبلش هم باید انتی بیوتیک بخوری

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏
اگه تهرانی کاخ برو که بهتریییییییییییینه

شما اونجا انجام دادی؟اونم خاک بر سر، هیچ کس بر نمیداره تلفنو

قبلش باید قرص بخوری عفونت نکیری

من الان تودم عفونت دارم چی؟دکترم گفت این ماه هم باردار نشی باید بری عکس رنگی.دوساله منتظرم.فولی خوبم داشتم ولی نشد.همسرهم مشکلی نداره

از زندگیم همونقدر انتظار دارم👀که تلاش میکنم🤑😍
من الان تودم عفونت دارم چی؟دکترم گفت این ماه هم باردار نشی باید بری عکس رنگی.دوساله منتظرم.فولی خوبم ...

دیگه هرچی دکترت میگه گوش بده

شما اونجا انجام دادی؟اونم خاک بر سر، هیچ کس بر نمیداره تلفنو

رفیقم یجا رفته بود میگفت۴۵دقیقه طولش دادن اینم انقدر درد کشیده بود که 

اما کاخ سابقش بالاست کارشو خوب بلده، بدون اینکه بهم آسیب بزنه کارشو انجام داد 

بخدا کل دردش سی ثانیه هم نشد 

از روز هشت تا دوازده سیکل وقت داری انجام بدی،نباید عفونت داشته باشی،دو روز قبلش هم باید انتی بیوتیک ...

پس باید از الان عفونتمو برطرف کنم.چقد ما منتظرا گناه داریم این همه دردسر.راستی هزینش چقده؟

من الان تودم عفونت دارم چی؟دکترم گفت این ماه هم باردار نشی باید بری عکس رنگی.دوساله منتظرم.فولی خوبم ...

منم تا عکس رنگی گرفتم باردار شدم 

خیلی کمکت میکنه 

رفیقم یجا رفته بود میگفت۴۵دقیقه طولش دادن اینم انقدر درد کشیده بود که  اما کاخ سابقش بالاست ...

اخه نمیدونم عارفی قبولش داره یا نه.میترسم برم بگه چرا اونجا ک گفتم نرفتی

پس باید از الان عفونتمو برطرف کنم.چقد ما منتظرا گناه داریم این همه دردسر.راستی هزینش چقده؟

من ۲۵۰دادم آزاد 

الان ۳۰۰بایذ باشه 

اخه نمیدونم عارفی قبولش داره یا نه.میترسم برم بگه چرا اونجا ک گفتم نرفتی

اکه نمیدونستی بدون که کاخ حرف اولو میزنه تو تهران😂

منم تا عکس رنگی گرفتم باردار شدم  خیلی کمکت میکنه

خداروشکر.بعد عکس رنگی که گرفتی مشکل خاصی که نداشتی؟قبلش چقد منتظر بودی؟

2801