2737
2739
عنوان

توروخدا بهم بگید چی کار کنم با این بچه ها شب میان سر جامن میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای خدا چ بامزه ان.زودتر بخوابونشون بعد بیاسرجای خودت بخواب یا جاشون بنداز بگو هرکسی باید سر جایی خود ...

وقتی خوابن جدان نصف شب پامیشم میبینم زیر اوارم سه تاشون رومن

تو عصبی نیستی از این موضوع؟ من میخوا صبح پاشم نماز بخونم میبینم اومدن جیش کردن روم

خب گفتم من پوشک میکنم هر جا جیش کنن دردسره دیگه البته پسرم دیگه تمیز شده دخترم هنوز نشتی داره😅😅😅

از بس دنبالم اومدن و دیدن من پا میشم میرم دیگه زیاد نمیان

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
تو عصبی نیستی از این موضوع؟ من میخوا صبح پاشم نماز بخونم میبینم اومدن جیش کردن روم

حق داری عصبی شی 😐

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2738
خب گفتم من پوشک میکنم هر جا جیش کنن دردسره دیگه البته پسرم دیگه تمیز شده دخترم هنوز نشتی داره😅😅😅 ...

وای چطور تاقت میاری من یکی اذیتم کنه تو خواب دوسدارم منفجرش کنم

وقتی خوابن جدان نصف شب پامیشم میبینم زیر اوارم سه تاشون رومن

آخی عزیزم .مادر مهربون خسته نباشی😍

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.
خخخخ بخدا سخته سخت

الهییییی😻😻

سه ساله ها دوقلو ان؟😝❤️

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2706