2737
2734
عنوان

توروخدا هرکی در مورد تب بچه میدونه بیاد کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 72 پست
حالا دیگه نده لازم نبوده داروی بی خودی نده به بچه گناه داره البته هر یک ساعت دما شو چک ک ...

من دانشجوی پزشکی م بهت میگم که الان اصصصصلا نه دارو بده نه پاشویه

فقط زیاد لباس گرم نپوشون و مرتب چک کن

همین

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
استامینوفن دادم  یعنی اشتباه کردم؟

اگه کف پاش داغ تب داره

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان با یه لباس نازکه  همینجوری بمونه؟  استامینوفن بدم بهش؟

شربت خاکشیر و کاسنی

اگه شکمش سفت شده کاری کنید دفع داشته باسه تا تب بیاد پایین

جوراب بزنید تو سرکه ببندید مچ پاش

چای کشمشی:یک استکان کشمش+سه استکان آب بجوشوتید یک استکانش بمونه تب بر فوری

کف پارو با ویکس چرب کنید

2728
من دانشجوی پزشکی م بهت میگم که الان اصصصصلا نه دارو بده نه پاشویه فقط زیاد لباس گرم نپوشون و مرتب چ ...

توروخدا الان چیکار کنم 

استامینوفن دوبرابر وزنش دادم 38.1 شده 

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
آره آره داغه

پس تب دارع بچه اگه تا دوسالگی کف پاش داغ باشه یعنی تب دازه

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗
من دانشجوی پزشکی م بهت میگم که الان اصصصصلا نه دارو بده نه پاشویه فقط زیاد لباس گرم نپوشون و مرتب چ ...

تو زمستان بچه اون جوری،بد تر سرما،میخوره

2740
توروخدا الان چیکار کنم  استامینوفن دوبرابر وزنش دادم 38.1 شده

پیاز قاچ کن بزاز کف پاش 

دیگه الان استامینوفن دادی تا حداقل ۳ الی ۴ ساعت هیچی نمیتونی بدی جز خنک کردنش استرس نداشته باش لباسش کم کن خواستی دستمال بذاری ولرم باشه یخ نباشه

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

منم بچم تب داره بالاسرش بیدارم الان پاشویه ش کردم

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...