2733
2739
عنوان

بریزن یکم دعوا کنیم😡😩

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 193 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظرت درباره بحث حلیم با شکر یا نمک چیه 😂😂

میپسندم لیدی جورش کن نمکیا و شکریا بریزن وسط

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2731
نه دست به گزارششون حرفه ایی شده 😁

😂😂😂

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
تو عروسی عمت دعواس؟

ن گفتی خبریع میگم عروسی عمم باهوش خانوم😒

اقا خودت گفتی دعواا شوخیه ها جدی جدی نگیری

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
ن گفتی خبریع میگم عروسی عمم باهوش خانوم😒 اقا خودت گفتی دعواا شوخیه ها جدی جدی نگیری

باهوش خودتی و هفت جد و ابادت 

دارم زور میزنم‌بتظرت شد؟

2740
بزنم نفت دربیاد

بزن یره بزن تاپیک خودته

بزن یره بزن تاپیک خودته

مشهدی هستین؟😁

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
امشب گپ دانشگاه دعوا بود دقیقا عین نینی سایت  یکی فحش میداد  اونیکی نفرین میکرد  ی ...

😂😂😂😂

توروخدا منم اد کن‌میخوام‌بیام‌یقه جر بدم بگم ایشششششالللله سرتون بیاد ایشششششاللللله به خاک برید

2706