2733
2734
عنوان

جای بخیه هام میسوزه فکر میکنید ممکنه باز شده باشه بعد ده ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 37 پست
دیگه نمیخوام بهش غذا بدم هر وقت گفت گشنمه یه تیکه نون خشک بدم بهش تا یاد بگیره قدر عافیت رو بدونه بخدا نوه خواهر شوهرم دو هفته از این بزرگتره میگن میره خونه مادر بزرگش دست به کمر میزنه سهم غذاش رو میخواد طلبکارانه میگه پس گوشت من کو ؟ این اصلا ککش نمیگزه فکر کنم تینقدر دور و برش خورد و خوراک بوده عادی نشده رغبت نمیکنه گشمش سیر میشه نمیتونه بخوره اخه از صبح هیچی ندی تا غروب بگه نون و پنیر میخوام این بحه بدرد ایران و شرایط ایران میخوره
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهد میره دو روز در هفته دیروز بود و فردا هم باید بره اما همون لحظه ای که میاد خرابکاریشو میکنه تمام زمان مهدشو باید مشغول تمیزگی بشم تازه دومی هم هست اونم دو روزه از صبح تا شب ٤-٥ مرتبه پوپو میکنه نمیدونم این جش شده همیشه یه بار میکرد
منم اول پریودم جای بخیه های رحمیم درد خاصی داره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
رحمو الکی میدوزن بهش میگن گونی دوزی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ولی سابقه نداشتن اینطور درد رو اوایل تو همون ماه اول که تازه جاش داشت محو میشد یه درد خفیف بود دیگه تموم شد همه جا رحم رو الکی میدوزن؟ اخه من تو ایران سزارین نشدم که بگم بد عمل کردن از دکترم هم خیلی راضی بودم هر جفتشو یه نفر عمل کرد
برم تر تمیز کاری کنم هر چی بمونه عذابش برا خودمه کارم رو بیشتر میکنه پس فکر میکنید دردش چیز مهمی نیست دکتر نرم بخاطرش؟ اخه بیمه نیستم بخام برم دکتر کلی پیاده میشم میام بعد میخونم مرسی از همتون