2733
2739
چند روز پیش جفتشون رو بغل کردم مجبور شدم از دیشب میگیره ول میکنه حس بدی دارم
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
البته کارام هم زیاده کمک کار ندارم خم و راست زیاد میشم فکر کنم وسواس گرفتم نمیتونم تو خونه ای که اشغال ریخته بشینم هر جا پا میزارم کثیفه دیشب شربت اب لیمو خواست براش درست کردم بطریش رو مثل اب پاش گرفت تمام فرشم رو خیس کرد باهاش هر جا پا میزاشتم خیس بود فرش بزرگ و دستی هم هست فکر کنم ١٦ متریه نمیتونم بشورمش تازه پارکت هم تمام چسبناک شده بود تا یه حدی تمیز کردم اما خوب فرش رو نمیتونم کاریش کنم تمام زندگیم لجن شده میشورم میسابم به دو دقیقه نمیکشه چیکار کنم تو کثافت زندگی کنم به نظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخیه سزارین؟ مگه میشه بعد ده ماه؟ شاید فقط فشار اومده بهش کلا با سزارین ادم ناقص میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
این همه کاری که کردی و دو تا بچه بغل کردی شکم و رحم سالم هم بود درد میگرفت خخخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
الانم بزرگه نیم ساعته بیدار شده تمام محتویات میز رو خالی کرد رو فرش شیرش رو هم رو زمین ریخت دیگه حالم بد شده اومدم تو اتاق رو تختم در رو هم بستم حداقل اینجا تمیزه تقریبا اونجا هم هر کاری میخوان بکنن دیگه خسته شدم اومده پشت در گریه میکنه میگه جیش دارم میگم بهش برو رو فرش بکن همه جا که کثیفه با جیش کردن اتفاق تازه ای نمیفته البته الکی میگه تا در رو باز کنم اخی چه ارامشی پشت درهای بسته هست
اولی چند سالشه؟
2740
دختر منم 11 ماهست...همه ی خونه رو به گند کشیده.....نمیدونم از دستش چیکارکنم...یه میوه که بهش میدم به همه جا میمالونه...الان نصف صورتم چسبونکیه دارم بهش میوه میدم
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خونه بزرگه کمک کار ندارم بچه ها میریزن رفت و امد هم هست چیکار کنم تمیز نکنم میان حرف میزنن اصلا کسی هم نیاد تو جای کثیف عقم میگیره مریض میشم از صبح یه بشقاب دستمه دنبالش یه چیزی بزارم دهنش نمیخوره خودش هم بخوره در و دیوار خونه رو هم کثیف میکنه تازه یه قاشق هم نمیخوره میشینه ظرف غذا جلوش اون یکی میاد سر وقت غذاش این مثلا نمیخواد بهش بده بکش بکش میکنن غذا پخش میشه همه جا سفره هم میزارم پا میشه تمام جا رو میریزه
فک کنم چاره اش بیخیالیه
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
تو اتاق خودم بدون بچه چه ارامشی هست گریه کردن در رو بارز نکردم الان دارن بازی میکنن ولی فکرم سر شیرایی که ریخته رو چوب مونده بلاخره باید باشم تمیز کنم خیلی اعصابم به هم ریخته هست این درد هم داره اذیتم میکنه