2733
2734
عنوان

خانوم های خوشتیپ محجبه همه بیاین تو 3

| مشاهده متن کامل بحث + 363842 بازدید | 13289 پست

سلام خانم های عزیزمن زیادراجع به این تاپیک هاتون اطلاع ندارم میشه مختصرتوضیح بدین

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز دلم خوبین؟ تاج بندگیتون روی سرتون مستدام عزیزم دقیقا میشه بگی مشکلت چیه؟

ی سوال اگه حجابمون کامل باشه وکاملاپوشیده ایرادی داره چادرسرنکنیم؟

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
2731
سلام عزیز دلم خوبین؟ تاج بندگیتون روی سرتون مستدام عزیزم دقیقا میشه بگی مشکلت چیه؟

قربونتون.بزرگوارین😍

دلم میخاد  خوشتیپ  باشم .  روسری  ب سرم   بند نمیشه  همش میره عقب  هر کاری میکنم   و هر جنسی بپوشم . چادرم  همینطور.

نمیدونم روسریمو چ مدلی سر کنم ک بهم بیاد  و بلدم نیسنم .

قطعا آن چه که در اولویت اصلی هست حفظ کامل حجاب هست، حالا با هر پوشش البته چادر کاملرترین و بهترین پ ...

من قبلاچادرسرمیکردم ولی بچه کوچیک دارم ومثلاوسیله ای کیفی میگرفتم دستم همش چادرموروسریم میرفت عقب هم بدترموهام میومدبیرون هم شلخته میشدم 

قربونتون.بزرگوارین😍 دلم میخاد  خوشتیپ  باشم .  روسری  ب سرم   بند نمیش ...

بطوری که روسری های نخی نسبت به روسری هایی از جنس ساتن، ابریشم وبصورت کلی روسری های مجلسی، ایستایی بهتری بر روی سر دارند، البته ممکن است این گلایه ایجاد شود که برخی از روسری های نخی در قسمت جلو سر خوب نمی ایستند و مدام کج می شوند که برای جلوگیری از آن، استفاده از طلق روسری که در بازار موجود است و حتی خود شما نیز می توانید به راحتی آن را در منزل تهیه کنید، به شما توصیه می شود.

2740
من قبلاچادرسرمیکردم ولی بچه کوچیک دارم ومثلاوسیله ای کیفی میگرفتم دستم همش چادرموروسریم میرفت عقب هم ...

عرض کردم نکته اول حفظ حجاب هست اما من معمولا به دوستانی مثل شما دو تا نکته را میگم، یکی این که با چادرهای مدل دار فعلی حفظ حجاب الان خیلی راحتتره

نکته دوم این که خوب سخیت چادر با بچه مشخصه و من هم سر بچه اولم یک سال این کار را کردم - البته اگر به عقب برگردیم با اطلاعات فعلیم دیگه این کار را نمیکنم- ولی اگر چادر را دوست دارین و واقعا باهاش مشکلی ندارین، سعی کنید کلا کنارش نذارید و رلبطتون باهاش قطع نکنید تا بعد این که بچتون بزرگ شد، دوباره کلا بهش برگردین

من قبلاچادرسرمیکردم ولی بچه کوچیک دارم ومثلاوسیله ای کیفی میگرفتم دستم همش چادرموروسریم میرفت عقب هم ...

ببخشید یه نکته یادم رفت 

متأسفانه خیلی از دوستان را هم دیدم یا تو همین نی نی سایت باهاشون اشنا شدم که ار کنار گذاشتن چادر شروع کردن و متأسفانه به بدحجابی رسیذن

---

راستی اگه اینجا هم به ما سر بزنین، خوشحال میشیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3007726/چادریا-لطفا?page=289

2706