2733
2734
عنوان

دوستش ندارم اما مجبورم بهش جواب مثبت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 24 پست

اینایی که بدون دوست داشتن زیاد زندگیشونو شروع میکنن انگار شوهراشون بهتر از آب در میاد اونایی که باعشق وعاشقی آخرش گند در میاد خیلی از این موارد دیدم.البته استثنا هم هست ولی انگار واقعا خدا همه چیز و به ی نفر نمیده

نه به خودت ظلم کن نه پسر مردم 

هزارتا لایک

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون طور نیست که عاشق کسی باشم ولی یه نفرا میشناسم خیلی پسر خوبیه کاش اون میومد

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
2731
اینایی که بدون دوست داشتن زیاد زندگیشونو شروع میکنن انگار شوهراشون بهتر از آب در میاد اونایی که باعش ...

منم میگم شاید وقتی محبتشا ببینم در اینده عاشقش بشم عشق بعد از ازدواج

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ

ولی اگه قرار بود عاشقش بشم تا حالا شده بودم اخه فامیلیم

2738
دلیلت اصلاموجه نیست!

من فامیلام هزار تا عیب برام درست میکنن مطمئنم اگه یه نفر خوب بیاد یه کاری میکنن یا یه حرفی میزنن که منصرف شه همین حالام دارن تلاش میکنن که این ازدواجمم صورت نگیره خیلی حالم بده از همشون بدم میاد

من فامیلام هزار تا عیب برام درست میکنن مطمئنم اگه یه نفر خوب بیاد یه کاری میکنن یا یه حرفی میزنن که ...

همه باعشق ازدواج نمیکنن عزیزم..درک میکنم چی میگی خداروچه دیدی شایدبعداعاشقش شدی

میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستی❤