2733
2739
پشمام 😐بهش بگو طلاق میگیرم نگیر ولی بترسونش بگو بااینکاراش دیگه حسی نداری بهش

اولاش که خیلی ترسش دادم و اینا  حتی گفتم اگه بخاطر مهریه پام موندی یه هزاریم نمیخوام ببابریم طلاف بگیریم جون مامانم قسم هوردم اگه به خاطر مهریه موندی و منو نمیخوای مهریه نمیخوام ولی گفت نه من نامزدم میخوا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اولاش که خیلی ترسش دادم و اینا  حتی گفتم اگه بخاطر مهریه پام موندی یه هزاریم نمیخوام ببابریم طل ...

بگو نامزدتو میخایی پس انقد گه نخور

برم دگ عصبی شدم 

هیاهوی بسیار برای هیچ...

عزیزم.....شما از دختر خودم یه سال کوچکتر هستی و مثل دختر خودم میمونی.

مادرانه بهت میگم...هرگزهرگز هرگز فکر خیانت و تلافی به سرت نزنه چون فقط حال خودت رو بدتر میکنه.

این موضوع خیانت در دوره عقد، مسئله فوق العاده مهمی هستش که به سادگی نباید از کنارش بگذری و خودت مطمئنا با توجه به سن و تجربه کم و اهمیت موضوع، به تنهایی نمی تونی تصمیم درستی بگیری. 

پس حتماحتماحتما با همسرت به مشاور خانواده مراجعه کنید.

این موضوع باید اساسی بررسی و ریشه یابی بشه. باید مطمئن بشی واقعا پشیمان شده و دیگه تکرار نمیکنه. اگه لازم باشه که حتما هم هست باید شرط بخشش بگذاری و حق طلاق رو بگیری و مثلا خونه ای به نامت بزنه. اگر شرط رو قبول کنه یعنی واقعا پشیمونه. اینکه الکی بگه پشیمونم، ارزشی نداره.

اگر مشاور تشخیص بده شاید لازم باشهه خودتو از مردی که پشیمونی واقعی نداره و بازم در آینده ممکنه خطا کنه،خلاص کنی و آینده خودتو نجات بدی عزیزم. باید قوی باشی.

اگر توی یه مقطع سختی جدایی تحمل کنی، یه عمری راحت میشی.

همه اینارو مشاور بررسی میکنه و کمکت میکنه در  گرفتن یه تصمیم درست.

امیدوارم خوشبخت باشی عزیزدلم.

2706