2733
2734
عنوان

ایا واقعا مهد کودک برتی بچه هایی که مادرشون خانه داره لازمه؟؟؟؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5249 بازدید | 72 پست
درسته عزیزم ولی بالاخره اخرش بچه میره تو اجتماع خانمی باید حد وسط را گرفت
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ایشالله همین هم میشه عزیزم ببین چی برای پسریت خوبه و نفعشه نیگاه نکنید به حرف دیگران چون اونا اینده شما چندان براشون مهم نیست و در اخر کوچولوت میمونه و مامان و باباش که ایشالله همتون سرزنده و خوشبخت باشین
همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مادر خوب بودن الزاما این نیست که همیشه کنار بچه باشیم خانمی تا 3 سالگی اره ولی بعدش بچه باید کم کم وارد اجتماع بشه این را همه روانشناس ها عقیده دارن خانمی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
قبلن تو یک خانه چند تا بچه به فاصله کم بود با هم بازی میکردن اجتماعی میشدن دعوا اشتی ولی الان اکثرا تک فرزند و باید یک جوری این را جبران کرد
پسرم بسیار اجتماعیه در حد عالی چند روز پیش پیش مشاور بردم گفت بیاریدش تست هوش واسه نابغه پروری اما دلم نمیخواد چون بقیه کاری کردن منم بدو بدو انجام بدم
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
سلام دوستان من هم دخترم رو یک ماهو نیمه میبرم مهد قرآن واقعا هم خوبه هم شاده هم اموزنده دخترم کلی از حروف رو یاد گرفته و میتونه بخونه شعر و بازی بنظر من خیلی خوبه متولد خرداد 89 هستش
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی
یا مثلن اگه دوستی داری بچه داره همسن بچه شما باهاش رفت و امد کن
درسته خانمی ولی گاهی استعداد بچه ها اگه از بچگی کشف بشه ادم خیلی کارا میتونه بکنه
من از ١٥-١٦ ماهگی هفته ای دو روز هر روز ٥ ساعت میزارم مهد البته اینجا مهدهای خاصی هست که زیر نظر کلیسا هست و هر کسی رو از هر خانواده قبول نمیکنن چون جاریم رو میشناختند تونستم بزارم کلا یخورده سختگیرن سر مسائل اخلاقی و به همین دلیل گذاشتم تا هم یخورده اجتماعی بشه با بچه ها بازی کنه زبانش راه بیفته و دیسیپلین یاد بگیره و همش بهم نچسبه منم یه ساعت نفس راحت بکشم دقیقا مثل مدرسه تعطیلی تابستونی داره از ماه دیگه دوباره سال جدیدشون شروع میشه هفته پیش هم کمپ داشتن نقاشی و بازی و کارهای هنری انجام دادن به نظرم بد نیست به شرط اینکه ادم بشناستشون و رفتاراشون رو بدونه دوستم یجا مهد گذاشت تا کلاس بره یه روز زودتر برگشت دید بچه رو اذیت کردن و ترسوندن دیگه نذاشت و بیخیال کلاساش شد تا بزرگتر بشه بتونه حرف بزنه ولی کلاسای که کلیسا میزارن خوبه خدا پیغمبر رو قبول دارن حرف بد یاد بچه ها نمیدن
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
مثلن یک بچه میتونه ورزش کار خوبی بشه یکی میتونه قران خوب بخونه یکی میتونه سفال خوب درست کنه و ...............
می نا جون برای اینکه دیگران فکر نکنن شما تقلیدی داشتین...ببخشیدا ولی این که نمیشه بچه رو محروم کنید شاید بره جایی و نابغه بشه در انجام فعالیتی و شما این فرصت رو برای فرزندتون برای اینکه فکر دیگران رو تغییر ندین بگیرین بازم خیلی فکر کن خانومی چون شما مادرشین و شما در آخر باید تصمیم بگیرید
همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم
انشاالله من هم خیلی اولش دودل بودم ولی الان خیلی راضی هستم دخترم خیلی علاقه داره خودش با اشتیاق میره کلاسشو. بنظر منم بچه ها اجتماعی تر میشن کلا خوبه
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی
2706