2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وابسته ام شدید وگرنه جز عذاب چیزی نداره برام

يه هفته عذاب نبودش بکشي خيلي بهتره بعدا پشيمون ميشي که چرا زودتر کات نکردي

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2728
خب اگه روز ولنتاین یادشون بشه چی؟

ولنتاین با تولد خیلی توفیر دارہ 

من خیلیارو دیدم ب ولن اعتقاد ندارن اما تولد سنگ تموم میذارن

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2740

از حالا ب فکر ولنتاینی😐 من تو تولد خودم موندم!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
يه هفته عذاب نبودش بکشي خيلي بهتره بعدا پشيمون ميشي که چرا زودتر کات نکردي

الان پشیمونم کلی،اخرین بار 9 /9/99کات کردم خخخخ

البته خیلی جدی حتی به دوستای مشترکمون گفتم اگه برگردم رستوران دعوت من چون زیاد کات میکنیم و 2 روزه برمیگیردیم بهم،بازم دیروز دوباره شکستم حصار دوریو🤦‍♀️

2706