2737
2734
عنوان

پسرم خیلی شروره😭

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 94 پست
۵ ماهگی فک کنم

ماشاءالله بهش

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم تو یازده ماهگی دو کلمه پشت سر هم میگه ؟

خدا حفظش کنه شیطونه دیگه 

ببوسش

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2731
شرور حرف بدی نیست ک انقد انتقاد میکنید این طفلک از بچه داری و خونه نشستن خسته شده هیچکسم درکش نمیکنه ...

حرف بدی نیست اما اخه این بچه اصلا شرور نیست! همه ی بچه ها اینجوری بازی میکنن دیگه اتفاقا ما هم بچه کوچیک داریم درکش میکنیم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

عزیزم ماشالله بهش چشم بد ازش دور خودت داری میندازیش توچشما بیخیال بچس  موقعی که بچه دارمیشدی فکره اینارم باید میکردی که حوصلهووقتا اعصباشاداری یا ن الانم سعی کن ازاینکه بامزس شیطونو فسقلیه سالم خداروشکر لذت ببری اینا نشون میده بچت باهوشعه 😍😍😍بعدم اسمش روشه بچس چرا ما بزرگا اینکارانمیکنیم 😆😆😆

❤❤❤❤
شرور حرف بدی نیست ک انقد انتقاد میکنید این طفلک از بچه داری و خونه نشستن خسته شده هیچکسم درکش نمیکنه ...

راس میگی بخدا.من ی ۸ ماهه دارم دیگه خسته شدم.تکن بخورم از جلوش گریه مبکنه.همه جوره دهنمو سرویس کرده.

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
چه خوش خیال😡😡😡😡😡 فکر کردی بچه رو بده یارانش رو هم میده؟؟؟😂😂😂😂😂

باورکن بدون یارانه میخوامش عاشق بچه های شیطونم😂😂😂😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
اخه میترسم بیفته از رو مبلا جاش بالای مبلایه همه چیرو جمع کردم نمیدونم مبلارو چیکارکنم

اثلا  😁بچه شما شیطون نیست دوتا پسرای من میدی  چه می گفتی یعنی فقط بیل و کلنگ برنداشتن بیفتن به جون خونه فقط همینو بگم😂😂 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
ای جانم تو یازده ماهگی دو کلمه پشت سر هم میگه ؟ خدا حفظش کنه شیطونه دیگه  ببوسش

اره چن وقت پیش میگفت بابا مجید باز الان یادش رفته😍😍😍

دلم براش تنگ شد   دو دقیقس خوابیده😂😂

پسر تو که خوبه پسر من شرور واقعیه...۳سالشه همیشه ی خدا دست و پاهاش یا زخمه یا کبوده گوشه ابروش شکسته دستش رو شکسته تازه گچش رو باز کردیم.تازه یه مدت موهاش بلند بود برداشت کل موهاشو آتیش داد...مادر بیخیالی هم نیستما همیشه ی خدا دنبالشم ولی خیلی زیاد شیطونه...وقتی دستش شکست شوهرخالم گفت این بچه اگه جاییش نمیشکست تعجب داشت

2706