2733
2734
عنوان

وقتی از یه ازدواج اشتباه بیرون میای...

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 97 پست

خیلی ناراحت میشم که ما زنا اگه تویه زندگی اشتباهم باشیم باید قبلش فکرکنیم ببینیم پشتوانه ای چیزی داریم یانه..دودوتا چهارتاکنیم.که اکثرا هیچکسیو هم نداریم...ولی یه مرد راحت مبتونه طلاق بده و زندگیشو بچرخونه..

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم وقتی آدم میخواد از ی راه اشتباه بکشه بیرون سختی و کشمکش و کلنجار رفتن باخودت .تو ذهنت رو بزار کنار ...ب پشت سرت ب عنوان ی درس مشکل نگاه کن ک ب سختی باید بگذرونیش ... اما یادت باشه اینده حتما روشنه یا حداقل ب تاریکی پشت سر نیست

2740

من بدبخت بگو قلبم داره میترکه ۱ سال عقد کردیم همش دعوا همش جنگ بدبختم کرده حتی محبت هم با منت بهم میکنه خالا بهم تهمت زده و میگه نمیخامت ۱ ماه پیش تقریبا ۱۵ روز قهر بودیم الان دوباره یه هفته اس قهریم میگه تو با پسر بودی رفته به خانواده اش گفته 

مامان بابام میگن بره بمیره دیگه خودش بکشه هم نمیزاریم دوباره برگردی باهاش من بدبخت فقط ۱۹ سالمه اولش اینجوری نبودن انگار ۱۸۰ درجه عوض شدن 

عزیزم من یه مقدار از تاپیک هاتو خوندم فک کنم مشکلمون مثل همه

منو دوست پسرم ۴ سال باهمیم حالا اومده خواستگاری 

خونوادش دنبال عروسی هستن که بیاد داخل یه اتاق زندگی کنه باهاشون و عروس و پسرش تحت نظر اینا باشن و مشکلی براشون پیش بیاد هواشونو داشته باشن و گفتن بعد چندسال طبقه بالا رو میسازن

از طرفی دوست پسرم پیش پدرش کار میکنع و پدرش بهش پولی نمیده میکه خودم خرجتو میدم

عدم استقلال مالی و فکری داره

به نظرت این شرایط خیلی سختع؟

شما هم به خاطر این مسائل جدا شدین؟

نماز بخون

زندگیت درست میشه 

نماز با توجه منظورمه

کارت راه می افته، نمیدونم کدوم به نفعته، هرچی مصلحت باشه همون میشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
پل های پشت سرت رو خراب نکن روحیت رو نباز هنوز فرصت زندگی کردن داری اگه راهو اشتباه رفتی سعی کن بقیه ...

دقیقا به همین دلایل از اون رابطه اومدم بیرون

چون خیلی بهم آسیب می رسید.

2706