2733
2734
عنوان

کمکم کنید دخترم جیششو نمیگه . دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 14059 بازدید | 22 پست
من تو مجله سیب سبر خوندم نوشته بود تا سه سالگی به بچه سخت نگیرید به هیج وجه بزارید تابستان منم دختر الان دئو سالشه میتونه اما الان سرده گفتم باشه برای تابستان
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
یکی از اسباب بازیهای مورد علاقه شو اویزون کن توی دستشویی بعد وقتی احساس کردی دستشویی داره بگو صدات میزنه بری پهلوش اینطوری باعث میشه کامل بشینه .
می تونم درکت کنم چقدر اعصابت خورد شده ولی کتک زدن توی این موارد تبعات خیلی بدی داره .
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پسرم هم سن دخمل شماست از 20 تل 26 ماهکی تمرینش دادم فایده نکرد گذاشتم واسه تابستون
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.

سلام،میشه لطفا کمکم کنید،من ب گفته مادرم دخترمو از۱۸ماهگی از پوشک گرفتم،الان دخترم۲۴ماهشه،و۷۰درصد مواقع جیش و پی پی میکنه تو شلوارش،هرچقدر داستان میخونم،جایزه میدم،متاسفانه کتک میزنم،ناز میکنم و زبون میگیرم،اما بازم جیش میکنه،هر۱ساعت میگم بیابریم دستشویی فرار میکنه نمیاد،مگه بزور.چی کنم؟😔