2733
2739
عنوان

کسایی که راجب ارتودنسی میدونن لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 84 پست
اره ببرش من ۱۷سالگی ارتودنسی کردم دکترم عالی بود چون باید روی اصول کار کنن که خط لبخند طرف بهم نریزه ...

قیمتش مهم نیست فقط میخوام جواب بده 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بله قابل تحمله درد آنچنانی نداره

دخترم دوازده سالشه تا چند روز درد میکنه 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
2728

[QUOTE=167124171]از ارتودنتیست بپرس که دندونای عقل بعدا نزنه همه رو کج کنه من هفته ی پیش ارتودنسی کردم دکتره خیلی تا ...[/قصد دارم بعد عید بکنم یکم با این وضع میترسم 

قیمتش مهم نیست فقط میخوام جواب بده 

الان دندانپزشکای معمولیم یه دوره ارتودنسی میبینن اینکارو انجام میدن ولی شما برین پیش یه متخصص فک و دندان و ارتودنسی بعد از اتمام کارشم بگین که فیکس ثابت بزنه براتون

دخترم دوازده سالشه تا چند روز درد میکنه 

اصلا درد آنچنانی نداره چون حرکت دندونا آرومه و زیاد متوجه نمیشی،ولی حدودا سه روز بعد هر بار تغییر سیم یه درد کوچیک داره که اونم با یه قرص که دکتره تجویز میکنه حله

وضع دندون های شما بهم ریخته است پروسه اش چقدر طول میکشه 

2738
[QUOTE=167124171]از ارتودنتیست بپرس که دندونای عقل بعدا نزنه همه رو کج کنه من هفته ی پیش ارتودنسی کر ...

دخترت مگه ۱۲ سالش نیست؟؟خب دندون عقلش در نیومده که،۱۷،۱۸ سالگی در میاداا

برای من همین امسال در اومد 

دوست ندارم متحرک بزاره 

دخترت مگه ۱۲ سالش نیست؟؟خب دندون عقلش در نیومده که،۱۷،۱۸ سالگی در میاداا برای من همین امسال در اومد ...

مگه دندون عقل مهمه در ارتودنسی 

آره چن تا از دندونام جلوتر بودن حداقلش ۲ سال طول میکشه

راضی هستی که ارتودنسی کردی 

مگه دندون عقل مهمه در ارتودنسی 

برای اونایی که دندوناشون کج در اومده آره مهمه

البته برای هر فرد فرق میکنه

مثلا من فکم جا نداشت برای همینم دندونام جلوتر بودن چن تا

خب با اومدن دندون عقل چون جا نداشت وضع بدتر میشد

البته این سن دخترت بهترینه برای ارتودنسی

فوقش ۱۷ سالگیش تا دندون عقلش دراومد میکشی دیگه

فقط با دکترش مشورت هم بکن در این باره 

2706