2733
2734
عنوان

🥙🍔خخانوم گلا شام چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 43 پست

ما ناهار قرمه سبزی داشتیم عجب چیزی شده بود لعنتی😍

شبم میخوام سبزی کوک بپزم اخرشبم باقالی گذاشتم و لبو😊توهوای سرد میچسبه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما ناهار قرمه سبزی داشتیم عجب چیزی شده بود لعنتی😍 شبم میخوام سبزی کوک بپزم اخرشبم باقالی گذاشتم و ...

نوش جان

والا منو انقدر بچم اذیت  میکنه ی لقمه شام بزور میخورم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
هیچی گرونی فشار آورده ب مخش 😁😁برنج زیاد گذاشتم غر زد کیلویی ۳۰ خریده 

😂😂

خب چیزی نشده بقیشو فردا یا شب بخورید

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2740
مرغ سس دار و زعفرونی بزار 

دیشب گذاشتم😶

باردارم اول از اسمش بدم میومد الان احساس میکنم اگه بپزم میتونم بخورم😐

اوه یس نوش جان😂😂😁😁

نوش جان والا منو انقدر بچم اذیت  میکنه ی لقمه شام بزور میخورم

پسرای من کوچیکه فقط برنجی میخوره بزرگه حاضری فقط باید سیب زمینی سرخ کرده و ماکارونی باشه 

امشب میخوام به زور بهشون کوکو سبزی بدم😁😁😁یکم دعوا میکنیم ولی اخرش مجبور میشن بخورن

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
من کتلت گاهی اوقات بدون گوشت درست میکنم شوهرم متوجه نمیشه 

چجوری😑😑

😂😂 خب چیزی نشده بقیشو فردا یا شب بخورید

همینو بهش گفتم ..گفتم ما کی اسراف کردیم شب میخورم ک چیزی نگفت منم قهر کردم 😉😋

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2706