2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اوایل ازدواج همین بودم حتی فکر میکردم نکنه شوهرم عاشق مادرم یا خواهرم بشه😅چقدر احمق بودم،الان حتی اگر شوهرمو در حال ....با زنی دیگه ببینم برام مهم نیست خیلی قوی و با اعتماد به نفس  شدم ❤

((دین من انسانیت است))
منم اوایل ازدواج همین بودم حتی فکر میکردم نکنه شوهرم عاشق مادرم یا خواهرم بشه😅چقدر احمق بودم،الان ح ...

تو رو خدا چطوری اینجوری شدی به کمک بگو 

میشه برای ازدواج منو عشقم ی صلوات بدید 💗
2740
من  بعد ازدواج روانشناسی خوندم ،الان هم دارم برای دکتری میخونم ،خیلی خیلی بهم کمک کرد تا خودمو ...

میشه چندتا کتاب بهم معرفی کنی که منو کمک کنه 

میشه چندتا کتاب بهم معرفی کنی که منو کمک کنه  

دوتا کتاب خیلی خوب هست (نیمه ی تاریک وجود)

(چگونه زندگی خود را دوباره بیافرینیم)

ولی حتما حتما در کنارش باید یک روانشناس خوب داشته باشی تا حضوری باهاش صحبت کنی ،این طوری نیست که بگی دو_سه  تا کتاب تو خونه بخونم و یک هفته ای متحول بشم ،یک مسیره برای من کم کم اتفاق افتاد من سال ۸۷ وارد دانشگاه شدم و در کنارش کلاس های متعدد خودشناسی رفتم و تا الان این مسیر ادامه داره ،ولی واقعا لذت بخش و خوبه و باعث میشه خود واقعی تو ببینی و دوست داشته باشی و از وابسته بودن به دیگران بیای بیرون ،انگار قلبت روشن مبشه ،من یادمه  اون موقع ها تو یه مقطعی  مشکلات مالی هم داشتم و یادمه حتی حلقه ی ازدواجمو برای ترم دانشگاه فروختم (البته الان خداروشکر خودم درامد دارم و اوضاع مالی مون هم خیلی عالی شده) ولی واقعا ارزششو داشت و بابتش خیلی خداروشکر میکنم🌹❤

((دین من انسانیت است))
دوتا کتاب خیلی خوب هست (نیمه ی تاریک وجود) (چگونه زندگی خود را دوباره بیافرینیم) ولی حتما حتما در ...

الان با چیزایی که گفتم تو تاپیکم به نظرت من شکاکم و نیازه به روانشناس مراجعه کنم ؟

الان با چیزایی که گفتم تو تاپیکم به نظرت من شکاکم و نیازه به روانشناس مراجعه کنم ؟

شکاک بودنت رو باید با یه مشاور  صحبت کنی تا دقیق بررسی بشه ،در مورد روانشناس همه ی ما نیاز داریم همیشه با یک روانشناس صحبت کنیم ،مثل مسواک زدن میمونه ،غذا میخوریم و بعدش باید مسواک بزنیم که دهان و دندونمون رو آلودگی  تمیز کنیم ،روح و روانمون هم هر چند وقت نیاز به پاکسازی و اصلاح داره ،مخصوصا تو این شرایط جامعه و ادم ها و مسایل اطراف مون❤

((دین من انسانیت است))