2733
2734
عنوان

از بی پولی خسته شدمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 36 پست
ازت خوشم اومد از روحیت...اینکه مث بقیه نگفتی همسرم فلان و اینا....میخای کنار همسرت کار کنی موفق باشی ...

مرسی عزیزممم.اره خب شوهرمم گناه داره.تقصیر اون چیه همه چیز گرون شده چیزی ته حقوق نمیمونه

یه دختر دارم که با 

انشاالله ک درست میشه همه همینن عزیزم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجا تبلیغ کنم

هفته بعد عرضه اولیه هست تو بورس عرضه ها شروع شدن.

برو برا خودت و همسرت بچه ات کد بورسی بگیر 

با سه تا کد بورسی عرضه اولیه بگیر تا دوسه هفته مثبته و سود دهی داره 

فقط عرضه اولیه سراغ بقیه نماد ها نرو 

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
2728
2740
اینجا نمیشه الان بزاری؟؟فروش ب همه جا میفرستید؟؟نا ماهم عضو بشیم

چرا نمیشه.اره به همه جا میفرستن.لینکشو میذارم عضو شو.هرکی روهم داشتی عضو کن لینکو بفرس.به ازای هر عضو تخفیف میگیری روی اجناس.واقعا قیمتاش خیلی خوبه من خودم همیشه از اینجا میخرم.@kafeshdoozaakk

یه دختر دارم که با 

لوازم ارایشی کفشدوزک🐞🐞🐞

سلااام به همه ی دوستان عزیز کفشدوزکی🐞🐞🐞

اینجا هدفمون اینه که کسی دست خالی از کانال نره بیرون بس که قیمتامون پایینه و کیفیتمون بالاس👏👏👏

خوشگلای من :

1.ارساااااال به سراسر کشور عزیزمون داریم😉

2.پرداخت درب منزل نداریمممم😗

ایدی سفارش:

@mis_zhra77

https://t.me/kafeshdoozaakk

یه دختر دارم که با 

چه میفروشی؟

اگه جنست مواد مخدره بگو بخریم😂😂😂😂😂

ایدی کانالت چیه؟

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706