2737
2734

سلام خواهش میکنم اگر کسی تجربه داره یا اگر اطرافیانتون استفاده کردن و نتیجه گرفتن بهم بگید کجا رفتن ..میخواستم بدونم توشیراز کجا طب سنتی انحام میدن یا کدوم دکتر انجام میده...ما مشکل نازایی داریم چهارساله و همه راه حل ها چه دارو چه عمل و ای وی اف و ای یو ای رو امتحان کردیم و نشده میگن طب سنتی رو بعضیا جواب میده لطفا اگر میدونید توشیراز کجا انجام میشه بهم بگید نمیدونم چکار کنم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یه سر برو تو بنی هاشمی بگو کوچه عزیزی کجاس همه بهت نشون میدن یه آقا هست یه مطب مانند داره طب سنتی انجام میده با مدرک کارش خوبه مادرم بیماری قلبی داشت که باید عمل می‌کرد کلی قرص می‌خورد این با زالو درمانی و یه سری دارو خوبش کرد پدرمم مشکل گرفتگی رک های ناحیه تناسلی داشت حالا اسم علمیش یادم نمیاد ولی اونم خوب شد اتفاقا دکترا جوابش کرده بودن خوده منم مشکل هموروئید داشتم الان بهترم رفتم پیشش در حدی بودم که دوسال فقط گریه میکردم گلاب به روت دو دستشویی و همه دکتری چه سنتی چه عمومی و متخصص رفته بودم البته من هنوز باید درمان کنم خیلیا برای ناباروری بهش مراجعه میکنن

2740
عزیزم یه سر برو تو بنی هاشمی بگو کوچه عزیزی کجاس همه بهت نشون میدن یه آقا هست یه مطب مانند داره طب س ...

فداتبشم مرسی خداروشکر ک جواب گرفتی. شماره تلفنش نداری ک بهش زنگ بزنم و ادرس دقیقش رو بپرسم ؟یا اسم و فامیل دقیقش رو ک از اینترنت پیداش کنم

فداتبشم مرسی خداروشکر ک جواب گرفتی. شماره تلفنش نداری ک بهش زنگ بزنم و ادرس دقیقش رو بپرسم ؟یا اسم و ...

عزیزم کوچه 30 و نمیدونم چنده بری بنی هاشمی از هرکس مغازه دار بپرسی کوچه عزیزی بهت میگه حتمانم حضوری برو

2706