2737
2734
خدا رحمتش کنه  پس سری بعد امد زود پاشو مرغ و گوشت بزار بیرون بگو مادر جون عاشق غذاهای خورشتی ت ...

زنده باشی فدات اره بخدااااا براما نمیزاره اما برا بقیههه خب ادم برا غذا نمیره جایی اما دیگ😔

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه طرزتهیه شو بگی🙏🙏♥️♥️

ما شیراز انواع دمپخت داریم 

مثل دمپخت عدس دمپخت سبزی 

دمپخت کلم و عدس دمپخت سیر دمپخت لپبیا چیتی دمپخت گوشت 

مثلا دمپخت عدس یا لوبیا اینجوری که یه پیاز داغ میگیری عدس و لوبیا اکر از قبل پخت داشته باشی کارت راحته اصافه میکنی به پیاز داغت اب میریره روش تا بپزه بعد که پخت همونطوری که داره قل میخوره برنجتو میریزی توش بعد ابش تموم شد میزنی دم 

کته گوجه هم اینجوری درست میکنیم یه پیاز داغ میگیری بعد لوبیا سبز پخته شده رو اضافه میکنی بعد گوجه خورد. شده یا رنده شده رو اضافه میکنی بعد رب گوجه و ادویه میرنی ئ در اخر چند تا سیب زمینی ریز رو تمیز میشوری با پوست میندازی داخلش و اب اضافه میکنی وقتی جوش خورد برنج رو اصافه میکنی وقتی ابش تموم شد دم بزن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
زنده باشی فدات اره بخدااااا براما نمیزاره اما برا بقیههه خب ادم برا غذا نمیره جایی اما دیگ😔

احترام مهم هست درک میکنم حرفتو 

ولی من همیشه بخاطر اینکه کار نمیکنم اونجا فقط ظرف میشستم بساط کباب رو راه مینداختم اونم بپون برنج چون فقط میخواست چندتا سیخ و بشقاب و چنگال بشوری همیشه خواهرشوهر بزرگم میگفت زرنگی میگفتم بابا مامانت گناه داره بیایم پیشش سربارش بشیم 😂😂😂😂

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
اره بخدا رفتم براش ی سیب زمینی پختم شام ی چیزی براش درست میکنم اللهی بمیرم براش خونه خودمون غذای خوب ...

حالا یه بار اشکال نداره 

ولی دفعه بعد اومدی تو که میدونی اینجوری هر سری برا بچت از خونه غذا ببر اگه مادر شوهرت هم گفت چرا غذا اوردی بگو میترسم غذا مونده بش بدم بزار بفهمه غذا درست کنه دیگه

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
😂😂

نخند من یه شیرازی هستم که از کار کردن بدش میاد اونم ظرف شستن و مخصئثا قابلمه و زودپز شستن 

هر وقت ظرف میشستم خونه مامانم یا مادر شوهرم هیچ وقت قابلمه و زود پز ماهیتابه نشستم میگیم خیس نخوردن 

2738
ای خدا

باورت نمیشه یه بار یه 5 ماهی گذشته بود از خونه گرفتنمون  مامان جونم امد خونم بعد گفت مامانی چرا اینقدر زودپزت و ظرف های روحیت کدر شدن گفتم مامانی دستم درد میگیره بشورم خستم میشه همه ظزف های روحیمو با زودپزمو برد برام شست کردشون مثل برف سفید برق میزدن بعدش همیشه هر سه ماهی یه بار میکفت مامانی دورت بگردم کسی نفهمه بیارشون تا برات بشورم نمیدونی این روزا چقدر دلتنگشم کاش رحمت خدا نمیرفت 

باورت نمیشه یه بار یه 5 ماهی گذشته بود از خونه گرفتنمون  مامان جونم امد خونم بعد گفت مامانی چرا ...

الهیییییی بمیرممممم😢هیچکس مثه مادر ادم عزیز نبست هیچکس مثه مادر دلسوز نیستتتت😔

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤
الهیییییی بمیرممممم😢هیچکس مثه مادر ادم عزیز نبست هیچکس مثه مادر دلسوز نیستتتت😔

اره بخدا مخصوصا این مادر بزرگ من دورش بگردم برا همه مادری میکرد دو سال پیش فوت کرد تا مدتا همه حالمون بد بود مثلا خواهر من دانشجو یه شهر دیکه بود چهارشنبه میشد غذا میپخت میوه میخرد حلوا درست میکرد هر چی بگی اماده میکرد میداد براش اصلا هیچ وقت نمیگفت به مامانم برا دختر این چیزا رو دادم هی وقت میگفت وظیفمه یا پسرعموهام بچه هاشون به دنیا میومد تا 50 روزگی زن و بچشون میاورد پیش خودش مثل چی ازشون نگهداری میکرد لباس های زیر عروسا رو هم میشست اینقدر تو دار بود اینقدر صبور و مهربو بود