2733
2739
عنوان

یه نفر که معجزه انجام میداد بهم حرفی زد که دنیام زیرو وارو کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 65 پست

عزیزم با عقلت برو جلو خوشبختیو با منظقت بسنج انرژیه منفیه بهش فک نکن 

حضرت فاطمه با امام علی ستاره هاشون جفت نبود ولی اونا بهترین زوج بودند تا اخرم باهم 

دیگ نمونه از خانم فاطمه قوی تر داریمم ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاماش الان میفرستم

پیاماشو نمیخواد بفرستی

معجزاتش چی بوده؟ پیامبره؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2731

[12-04 08:51] Zinab: واسه دختر خواهرت پیش یه فالگیر ابجدی بگو ببینه ستاره هاشون جفت نیست اینا رسیدن ندارن و کار اصلا واسه این پسر نیست حالا چه موقت چه ثابت

[12-04 08:51] Zinab: اصلا ازدواج این پسر با اون اتفاق نمیفته

[12-04 08:51] Zinab: فقط داره موقعیتاش رو از دست میده یه زمانی پشیمون میشه که دیگه هیچ راهی نیست

[12-04 08:51] Zinab: بهش بگو دست بکشه عاقبت نداره

[12-04 08:51] Zinab: خاله این رو صبح برام فرستاده

[12-04 08:51] Zinab: میگه من دلم براش میسوزه

2738
میگه کسی که جفت نیست نمیشه کاریش کرد و معجزه کرد

خیلی ساده ای دختر

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

حالا مردهایی ک شغل دارن و سرکار میرن چه تحفه ای هستن ک بیکارش باشه؟ خودت با عقلت بسنج ..اگه نامزدت شغل نداره بهم بزن بره بابا.. پسفردا چجوری میخاد خرج مخارج شکم تو و خونه رو بده خب معلومه دعوا و اختلاف پیش میاد

2706