2733
2734
عنوان

یه نفر که معجزه انجام میداد بهم حرفی زد که دنیام زیرو وارو کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حال خرابت ب کنار فقط به من بگو خدا چه نقشی و جاییتو زندگی شماها داره؟

خدا میگه خودت با عقل و اختیاری که بهت دادم سرنوشتت میسازی. این خانم هرچی گفته تا الان درست درو اومده منم به شک انداخته

حتی اگه معجزه گو هم نباشه ،شاید یه نشونه و هشدار باشه ..از تاپیکای قبلیتم مشخصه که دمدمی مزاجه واین اصلااااا خوب نیست شاید الان جذاب باشه ولی در اینده ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
من دمدمی مزاج نیستم از بچگی با یه ادم بودم و هستم 

نامزدتو میگم ،چتاشو گذاشته بودی 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

نامزدت همونی هست که ۹ سال باهاش بودی؟ یا با کس دیگ نامزد کردی

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...

توکل به خدا کن نه بنده خدا 

خیلیییی ساده هستی شما 

تا زمانی که بنده به جای خدا ،گوش به حرف بنده خدا میده معلومه که دلش قرص نمیشه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2706