2733
2734
عنوان

زرنگا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 73 پست
،😂😂😐ن ازدواج ک ن فقط میخام یکیشون عاشقم شه من خلع احساسی عاطفی دارم ی عاشق خیلی کمک دهنده اس

اهان. من بد متوجه شده بودم.

زین دایره مینا خونین جگرم می ده  تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی ( حافظ)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂خیلی ایده ی خوبی افرین  ازین بهتر نمیشه😒😐میرنمتا جدی شما دخترا چیکار میکنین؟  ...

تو لو خدا منو نژن،😭 عزیزم من ازدواج کردم، ولی خب خودش اومد والا تازه من میگفتم زوده برا ازدواج ولی بعد از یه دوره اشنایی فهمیدم واقعا مرد زندگیه واقعاااااا، بخاطر همین ازدواج کردم

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
بدو ب کمکت احتیاج دارم

اسمت فرحنازه؟

هم اسم منی😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
من اونا رو نمیخام  ب ی بدبختی اون 3تا پسرو پسندیدم حیفن بپرن اون 3تارو میخام

خوش اشتهایی۳تاشو باهم میخوای؟

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.

اونایی که مد نظرت هستن 

چند سالشونه ؟

شعلشون چیه ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

فرحناز چرا جواب نمیدی 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
اونایی که مد نطرت هستن  چند سالشونه ؟ شعلشون چیه ؟

اسمتم نمیدونم

ببینین دخترای ما چون پسر خاله دختر عمه هم سن دارن 

شبا تا 4 صبح میشینن تو کافه 

بیلیارد بازی میکنن انقد خوش میگذرونن

ماشین برمیدارن میرن دور دور و ازین حرفا 

من اینوسط هیچ بچه ی هم سنی تو فامیل ندارم ،خانواده ماوری همه فسقلی ان

اینم بگم ک کلا کم جمعیتیم از هرکدوم ی دونه بیشتر ندارم

مثلا ی دختر خاله ی پسر عمه ی دختر عمه 2تا دخترعمو 

خونواده پدری هم بچه هاشون ازمن خیلی بزرگترن

این خیلی بده 

بعد من چون چشم درشت و ابرو مشکی ام و پوستم خیبی سفیده خواستگار زیاد داشتم

اما اونا 6 تا 9 حتی 10سال از من بزرگتر بودن

من از پسری خوشم میاد ک 3سال از خودم بزرگتر باشه یا 4سال

حتی بنظرم میشه با پسری زندگی کرد ک ی سال از خودت کوچیکتر باشه ولی با ادمی ک 10سال از خودت بزرگتره نه

بعد ما با پسر خاله اینا ازدواج نمیکنیم اما با عمو زاده ها و دایی زاده ها چرا

فقط ی پسرعموزاده دارم ک چون دوباره نسبت فامیلی داریم فک میکنم برای اینده بچم مناسب نباشه

بعدم من ک ازدواجی نیستم فقط خلع احساسی عاطفی دارم خیلی دلم میخاست یکی باشه ک عاشقم باشع هر وقت دلم گرفت زنگ بزنم بیاد نیم ساعت بغلم کنه بره 

وگرنه ازدواجای بقیه رو دیدم دردسرای خاهر شوهر و مادرشوهر

دلم میخاد یکی از اون 3تارو عاشق خودم کنم 

فرایندش فک کنم 6ماه ی سال زمان ببره

ی سالم نامزد کنیم تا اونموقع 21سالم میشه

درسمم خوندم

بعد هم من رفتم دانشگاه دیدم درسته بچه ها تو شهر بودن اما هیچکدوم وضعیت مالی و خرج کردن و دست و دلباز بودنشون مث بچه های خودمون نیست

اینجا تو هر خونه 3 4تا ماشینه 

اینده ام تامینه

من خونه اجاره ایی و 100 متری نمیخام

ی خونه 600متری میخام ک مال خودم باشه

پراید و 206نمیخام

ازرا بهتره

خلاصه اینکه پول خیلی مهمه

حالا هم ک وضعیت اقتصادی خیلی بد شده

حس کردم بچه های خودمون بهترن

اما اون 3تایی ک من خوشم اومده رفت و امد نداریم مهمونیه مشترک نداریم ک منو ببینن

2740
حالا سوالم اینه ک چگونه دل اون 3تا رو ببرم؟ 

نگفتی آخه شعلشون چیه ؟

من جای تو باشم به والله به کانادا مهاجرت میکنم 

چون واقعا  سبک فکریت اروپایی کاناداییه 

اینجا شاید به خواسته هات نرسی 

حالا سوالم اینه ک چگونه دل اون 3تا رو ببرم؟ 

اگه شغلشون رو بدونم شاید بتونم کمک کنم 

تو با این همه امتیاز برو خارج مثل مهلقا جابری 

من تو اینستا میبینم استوریهاش رو 

نگفتی آخه شعلشون چیه ؟ من جای تو باشم به والله به کانادا مهاجرت میکنم  چون واقعا  سبک فک ...

اموال باباشونه

الان یکی ازین پسرایی ک انتخاب کردم بابابزرگش ب شدت پولدار بوده تا 7نسلمم بخورن تموم نمیشه

املاک زیاد دارن باباش نمایشگاه ماشین داشت

اما پسره 6 7ماه زندان بوده

یکی دیگه اشون باباش کارمند بازنشسته ارتش بوده باغ دارن، خوده پسره هم ماشین داره، سوپرمارکت داره

این پسزه ی کم ذاتش خرابه

مورد سوم پدرش جانباز بوده ی مدت 2بار درماه حقوق میگرفتن از خوش شانسی پدرش باز باغ و سوپرمارکت داره

پسزه هم خودش ماشین داره 

همشونم 22ساله ان

2706