2733
2734
عنوان

رفتارهای عجیبه شوهرم!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 81 پست
خانمی با استرس یا جنگ و دعوا   و بدتر عقب نشینی و خودخوری  نمیشه زندگی کرد بدون اینکه به ...

آره گلم کلا با مشاور برگشتم سر زندگی ولی الان یه کم ناراحتم از کم خرج کردنش اعصابم خورده تازه دست و پیش میگیره میگه اگه قهر نکرده بودی الان دوتا خونه داشتم اگه نرفته بودی الان فلان کرده بودم

میگم دعوامون نشه؟؟؟؟؟ من خر میخواستم دست نزنم به کارتش اصلا اااااا تا خودش بیاد گفتم برم کار کنم پول ...

اصلا دعوای نیست برو اول یک تومن مامانت رو بده 

دویست تومن برادرش رو هم بده

و خوارکی های ک برای هرماه همسرت میخره دقیقا همون ها رو بخر 

بعدش اینا زنگ بزن با خوشحالی و خوبی بگو عزیزم این کار ها رو کردم مثلا ی تومن ازش مونده از حقوق بگو عزیزم ی تومن دیگه مونده گڋاشتم کنار واسه روز مبادا فقط سیصد تونش خودم ورداشتم ی لباسی چیزی دیدم خوشم اومد میخوام بخرم 

خرج کن ولی دو برابر ب همسرت محبت کن ک بدونه قدرش رو میدونی و خوشش بیاد از خرج کردن اول از همه ترس خودت رو بزار کنار نهایتش دوبار باهم قهر میکنید ولی دیگه کم کم یاد میگیره زن خرج داره اگه بخوای هی کوتاه بیای و خودت بری سر کار بدتر هم همیشه 

بعدم اگه با کار کردنت مشکلی نداره برو سرکار

بهش بگو عشقم منم میخوام برم سرکار کمک خرجی بشم برات ولی هرماه هردوتامون حقوقمون رو میزاریم وسط تقسیم و اینا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=167092159]آره واقعا من خودم حتی شاغلم اما کار  زن و مرد باید هر دو به این بلوغ فکری برس ...

آره همش مشاور میرفتم کلا با مشاور برگشتم زندگی ۲سال دادگاه میرفتیم الانم باید برم

ببخشین  من وام خونگی رو نفهمیدم شما متاهلی بچه هم دارین؟

اره عزیزم متهلم بچه نه تو اقدامم

وام خونگی پیش کسی مثلا یا خودت میتونی شروع کننده وام باشی و وام رو بزاری چند نفر اشنا ک بهم دیگه اعتماد دارن ی نفر میشه صاحب وام 

مثلا شما ی وام دوتومنی ده ماه میزاری 

ده نفر قابل اعتماد عضو میشن ماهی دویست تومن 

بعد قرعه کشی میزاری ماه اول معمولا کسی ک وام رو میزاره بدونه قرعه خودش بر میداره  بعدی ها رو قرعه کشی میکنه  هرماه ی نفر در میاد 

ده نفر ماهی دویست تومن میریزن ب حساب شما شما هم هرماه قرعه کشی میکنی یکی ک در اومددو میلون ب حساب اون ی نفر میریزی اگه اشنای چیزی داشته باشی میتونی خودت ثبت نام کنی ن سود داره ن چیزی 

راستی اینکه شوهرت بفکر ایندس و پس انداز میکنا خیلیییی خوبه تنها بدیش اینکه نمیخواد باور کنه زن گرفته و باید خرجش کنه فک کنم مادرشم تو رفتارش تاثیر داره

2728
نه این دفعه مجبور شد کارتشو بذاره خونه چون حقوقشو ندادن و رفت و دفعه پیشم مجبور شد کارتشو ببینم چون ...

یادش بدع اصلا چیزی رو ازت پنهون نکنه اون میترسه ک اگه بفهمی ول خرجی کنی باید این ترسو از بین ببری مطمعنم این کار هارو مادرش یادش میده