2737
2739
عنوان

من چرا خواب امام نمیبینم؟چرا ازشون میخوام ب خوابم بیان نمیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 46 پست
من ک شوخی کرده بودم ولی صددرصد لیاقتشو داری آخه تواین سن از دغدغه ت متوجه میش آدم ک بالیاقتی انشالله ...

ن بابا خیلی گناهکارم😔محتاجیم ب دعا

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم اخه چجوری😭😭😭😭

نمیدونم مشکلت چیه اما همیشه میبینم دنبال روشی هستی که حاجت روا بشی قبلا باهات درمورد چله حق شناس حرف زدم ،شاید به صلاحت نیست این حاجت روایی عزیزم 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

عزیزم یه چیزی میگم من یه بار از یه بزرگی شنیدم گفت خیلی دربند این طور مسائل نباشیدچون شِمر هم امام زمانش(یعنی امام حسین)رو دید ولی چی شد؟

تو به بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن 

که خواجه خود روش بنده پروری داند

2728
وا یعنی چی باعث فساد بشه😖😖😖😖 ادم یکی رو دوست داشته باشه دلش میخواد ببینتش ازش نشونه بگیره یعنی ...

بله دقیقا منظورم بود یکی از دوستان پست بعدی ذکر کردن همین که بگیم مثلا من امام زمان تو خواب دیدم بقیه بگن چرا به خواب ما نیومده زمینه بی دینی یا قهر ممکنه فراهم بشه یا تفسیر خاصی کنیم که ما که خواب دیدیم ادم خاصی هستیم و باعث گناه و غفلت بشه ضمن اینکه ممکنه اصلن رویای صادقه نباشه تعبیر ما باشه که فلان امام بوده حتما... اینکه منتظر باشیم یه مرده از اقوام یا امامان تو خواب ببینیم که نشونه ای بدن به ما به نظرم اشتباه

2740
بله دقیقا منظورم بود یکی از دوستان پست بعدی ذکر کردن همین که بگیم مثلا من امام زمان تو خواب دیدم بقی ...

اسم کارتونی و تو پروفایلت چی بود؟یادش بخیر😂

این تایپیک درسته ماله خیلی وقت پیش ولی دیدم اکثر تایپیکات همه اون چیزایی ک از دلم میگذره هست براهمین نوشتم برات گلم 🌹من خودم مث تو خیلی دوس داشتم خواب امام ببینم سال ها اصلا آرزوشو داشتم بعدش دیگ کلا بیخیال شدم گناهکار شدم بعدش توبه کردم خلاصه اومدم تو فاز اینکه مومنا چیکار میکنن... حجابم ک معمولی بود ماه رمضون کامل روزه گرفتم ماه رجب ک کلا روزه گرفتم این سال بعد اخرماه رجب افتادنیمه شعبان اونم گرفتم و خلاصه من همه اینکاروکردم ن اینکه خواب امامو ببینم فقط اینکه اون گناهی ک کردمو خدا پاک کنه بااعمال خوبم خلاصه یه چن روزی گذشت و هفته نیمه شعبان من خواب دیدم ک رویه تپه ای خیلی کوچیکی نشستم وبعد دیدم یه آقای بالباس سفید و خیلی نورانی ک قیافش فقط نور بود بعدیه آقای دیگه هم کنارشه دارن میرن بعدمن ازاون تپه دست تکون دادم گفتم سلام آقا... همین توخواب اینو فهمیدم ک اون مرد پیامبراکرم بود واون مرد کناریشم یه مرد معمولی ازیارانش بود من زیاد دختر مذهبی نیستم ولی خواستم ک باشم منوببخشن اینم از قصه من بوددیگه ببخشید ک طولانی شدم ❤🙂

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
این تایپیک درسته ماله خیلی وقت پیش ولی دیدم اکثر تایپیکات همه اون چیزایی ک از دلم میگذره هست براهمین ...

😍😍😍😍😍😍😍وای خیلی ممنونم چقدر عالی😍😍😍😍😍

این تایپیک درسته ماله خیلی وقت پیش ولی دیدم اکثر تایپیکات همه اون چیزایی ک از دلم میگذره هست براهمین ...

پیامبر متوجه حصورت نشد؟

پیامبر متوجه حصورت نشد؟

اینطوری نبود ک متوجه نشع منو دید و داشت میرفت ومن بهش سلام کردم ولی تو خواب صداشو نشنیدم این دیگ باید بهجت باشی تااونم باهات حرف بزنه 😂خلاصه.... 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2706