2733
2734

خیلی سخته اعصابم بهم ریخته دیگه چندماهه ک واسه خودم و بچه ها هیچی نخریدم خورد و خوراکمون ولی نمیشه کاریش کرد غذای ساده بچه هام دوس ندارن مجبورم غذای خوب درست کنم از ناهار هرچی بمونه میذارم واسه بچه ها خودمون شام حاضری میخوریم البته هرکاریم کنیم صرفه جویی نمیشه از بس گرونیه

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
انشالله با ظهورشون همه چی درست میشه ناامیدی از رحمت خدا کفره عزیزم

چقددلم میخواد همین فردا ظهور کنه 😭😭😭

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب جای مرغ و برنج .ساندویچ مرغ درست میکنم نون میفته ۱۵۰۰ ازین باگت ها ولی برنج میفته پیمانه ای ۵۰۰۰ تومن .دو نفر میشه ۱۰ تومن با دو تا رون مرغ نفری ۲۰ تومن اما با نون ساندویچی نفری ۱۳

دیگ جونم برات بگه ساندویچ کوکو سبزی و انواع ساندویچ‌ها.زمانای تنهایی برق کم روشن میکنم.مثلا از فروشگاه های  پر تخفیف خرید میکنم .مهمونی زیاد میدم فوق العاده برکت میاره.مصرف گوشت در خورشت رو مدیریت میکنم.چیزایی ک یهو گرون میشه کم مصرف میکنم و چیزای دیگ جایگزین میکنم .مثلا مرغ یهو گفتن غذاش کمه گوشتش گرون میشه ب جاش من زدم تو خط غذاهایی مثل مک اند چیز.پیتزا سبزیجات .دلمه کلم برگ و.. بعد ک ارزون شد و قیمت مصوب دادن اوردم تو سبد غذایی.گه گداری ام تو لباس ها تنوع و دوهت و دوز ب خرج میدم یا از بقچه و چمدون لباس قدیمی میکشم بیرون تنوع میدم ک خرج نکنم بابتش

2728

میوه ها اگر داشته باشن خراب بشن یا مربا میشن یا لواشک یا میوه خشک برا دمنوش و چیپس میوه

سعی میکنم چیزایی که میگیرم مخصوصا نور و میوه و سبزی و.... کمترین دور ریز رو داشته باشه

بیشتر غذای خوراکی درست میکنم

عصاره پای مرغ فریز کردم

و عصاره قلم گوسفند و شتر

داخل خوراکام میزنم که اگر گوشت نداره مزه و خاصیت گوشتو تا حدودی داشته باشه

سویا رو چون خیلی ذهنیتم بهش بده استفاده نمیکنم

تو خوراکام به جای برنج بلغور گندم و جو و جو پرک میریزم

اینا برا صرفه جویی

🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹

کارای داخل خونه رو خودم انجام میدم که نخوام پول به بیرون بدم

دوخت و دوز پرده باشه یا ملافه یا روتحتی یا یه کم لباس بچگونه

یا چیزایی که از پسش بربیام

پتو و... خودم میشورم