2733
2734
عنوان

جاریای فضولم..سقط بچم...حاملگیم..😔😔😔😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 37 پست

بزن به بیخیالی و حرف بقیه ذره ای برات مهم نباشهخدا سروقتی که تعیین کرده و بخواد بچه میده نخوادم هیچی استرس اصلا نداشته باش ریلکس باش بسپار به سازنده همه ماانسانها خودش بهترمیدونه چکارکنه

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس تو ماهایه اول بارداری  سمه

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

یه چیز بگم؟؟ من اگه جات بودم بهشون میگفتم من بچم نمیشه و نازاهستم، میزاشتم دلشون خوش باشه و شاد باشن . و منم تو این فرصت به درمان خودم میرسیدم و غافلگیرشون میکردم.

خواهر من تو بچگی عمل تخمدان داشته و بعد ازدواج خانواده همسرش میفهمن . خواهرم یکبار حامله شد به کمک دکتر ولی تو پنج ماه گفتن مغزش آب آورده و سقط کرد... فامیلامون همه گفتن اصلا باردار نبوده الکی گفته الانم که دیگه وقتش بوده شکمش بیاد جلو الکی میگه سقط کرده.. ما همچنان سکوت کردیم و گفتیم بله دختر ما بچش نمیشه درست شش ماه بعد خواهرم باردار شد بارم به کمک دکتر ولی ما تا هفت ماهگی به هیچکس نگفتیم حتی خاله هام. وقتی رفت تو هشت ماه یکی از فامیلاما دید و فهمید . بعدش همه گفتن چرا قایم کردید؟؟ مادرم هم با صراحت تمام گفت همه گفتن دختر من نازاست . منم گفتم ایندفعه بچمو میخوام برم زایمان به همه میگم تا وقتی زایید ببین و دیگه خیالشون راحت شه.. دوتای اول رو با درمان و دکتر بود. ولی بچه سومش معجزه شد و خود به خود باردار شد. حالا یه دختر داره و یه پسر.

انشالاه شما هم به زودی نی نی میاد تو دلت😍😍😍

ببخشید سرتونو درد آوردم ولی یاد خواهر خودم افتادم

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2728

ببین منم سقط داشتم جاری دارم مادرشوهر دارم سنم کم بود اما باهمش کنار اومدم خب بچه سقط شد بشینم غصه ی چی روبخورم؟خب جوونیم رو چرا خراب کنم چراخودمو عصبی کنم؟میدونم خییییلی سخته ولی بیخیال باش هرکی بهت گفت بهش بگو ن فعلا بچه نمیخوام خانواده ی شوهرم پر جمعیتن خیییلی زیاد درمورد بچه و بارداری میپرسن هربار دلم میشکنه ولی بازم خودمو جم و جور میکنم و با لبخند میگم فعلا بچه نمیخوام

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

چرا فكر ميكني دوست دارن تو عذاب بكشي؟ يا بچه دار نشي؟

من خودم جارياي خوبي ندارم ضربه هم ازشون خوردم ولي همه رو ميزارم پاي حسودي و نادانيشون..

اينجوري فقط خودتو ميرنجوني

اين فكرايي كه تو داري در واقع داري بهشون تهمت ميزني و كم تهمتي هم نيست.

هروقت ازت سوال كردن قشنگ و راحت بگو عزيزم من بچه دار بشم شما قراره بياي زيرم لگن بياري؟ يا نه ماه ويارونه درست كني؟ هروقت شدم همه ميفهمن شمام ميفهمي. دهنشون براي هميشه بسته ميشه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
واقعا؟

بخدا تا جای بارداریت همه چیزمون مثل هم بود 

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
2738