2737
2739
عنوان

سلام چجوری باید برا بارداری اقدام کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنونم عزيزم 

عزیزم من کامنت ها رو نخوندم نمیدونم چه قدر راهنمایی ات کردن دوستان ولی حتما حتما مراجعه کن به پزشک که اول از سلامت خودت مطمئن بشی عفونت قارچ چیزی نداشته باشی چون بعضی هاش از مادر به جنین منتقل میشه و عوارض داره دوم اگه واکسن هات کامل نباشه شاید لازم باشه بزنی سوم هم حتما آزمایش بده که کمبود فولیک اسید و کم خونی و این جور چیزا نداشته باشی چون کمبود فولیک اسید باعث میشه تکامل مغز و نخاع بچه کامل نشه و شاید لازم باشه قبل اقدام سه ماه هم خودت هم همسرت فولیک اسید بخورین اول همه برو زیر نظر پزشک خودش کامل راهنمایی ات میکنه گلم

2731

پدرتون کار خیلی اشتباهی میکنن اون ب عروسش لطف نمیکنه بلکه داره آژارش میده من خودمم پدرشوهرم اوایل اینطور بود حتی بیشتر از پدر شما بهم توجه و محبت میکردو همینطور مثل شما زن و بچه های دیگش از من متنفر بودن و من رفته رفته ازش بدم اومد و کینه بدی ب دل گرفتم ازش الان خیلی متنفرم ازشون وفاصله گرفتم باهاش و اون توجه و محبت های افراطیش ب من باعث شد ک الان هیچکدوم از خانواده شوهرم باهام میونه خوبی ندارن حتی یبار ک پدرشوهرم مریض شده و بود و شوهرم عراق بود یک حمله ای بهم کردن ک تا عمر دارم یادم نمیره

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

@نی_نی_یار_شب    

حق من نبود ک تاپیک منو ببندید 

ولی اون خانم ک فحش زشت داد رو ول کردید رفت

اینجا هم نمیشه حرف زد 

وقتی ادم عصبیه نیاز داره یکی ارومش کنه

ن اینکه تاپیکش رو قفل کنن

بروبابا شد توهین؟؟؟ 

اما.... خوردن توهین نیست 

ممنونم واقعا

2740
@نی_نی_یار_شب     حق من نبود ک تاپیک منو ببندید  ولی اون خانم ک فحش زشت داد رو ول ...

عزیزم رسیدگی به اون تاپیک هنوز تموم نشده صبر کنید قفل کردم که بیشتر از این دعوا نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
کاش بابای منم بفهمه اما بعید میدونم بفهمه

پدرشوهر منم هنوز نفهمیده هی ازم گله میکنه میگ تو قدر محبت منو نمیدونی و فلان وبهمان ولی من خیلی متنفرم ازش حتی پسر منم بیشتر از نوه های دیگش دوست داشت انقدر ک بهش توجه میکرد خاهر شوهرام ب چشم دشمن درجه یکشون ب بچه نگاه میکردن البته حق هم داشتن منم اگ جا اونها بودم همچین حسی داشتم حتی چند بار بخاطر پسر من نوه های دیگشو زده و دعواشون کرده ک ب امیر دست نزنید ب اسباب بازیاش دست نزنید هروقت میاده خونه ما برا پسرم اسباب بازی میخره اونم جلو چشم دختراش و دامادهاش برا اون یکیا فقط تولد ب تولد منم کسیرو ندارم کاری کرده ک دیگ دلم نمیخاد اصا چشم تو چشم هیچکدومشون نشم وقتی یجا میفتیم دلم ریز ریز میش همش از پدرشوهرم فراریم

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم