2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط. عصبانی ام بزنم بکشم 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2731

نه اخه ی روزدرمیون میرم حموم فقط ازاینکه هی بشینم اون پایین بزنه بیرون نفرت دارم تندتندعوض میکنم اخیش امشب تمام میشه😄😄

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
چرا نمیتونی؟میخورنت تو حموم؟

منم سه روز اول نمیرم چون احساس میکنم بجا اینکه تمیز شی کثیف میشی 

بعضی وقتا میرم مجبور باشم ولی سخته وقتی شورت می پوشی احساس میکنی اومد پایین

یه صلوات برا مشکلم مهمونم کنید
2740

اگه حموم نمیتونین برین میتونین از دستمال مرطوب استفاده کنید و بدنتونو باهاش پاک کنید . من یجا خوندم که بخاطر موادی که تو دستمال مرطوب هست میکروبارو از بین میبره و باعث میشه بدن تا حدودی خوشبو بشه. من یبار امتحان کردم بهتر از هیچیه

2706