2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر باور می کنی عمه های شوهرم با داماد و عروس ها و بچه هاشون همگی ماهی یه بار میاند خونه مادرشوهرم می خورند و میرند!!!  تازه انتظار دارند من برم اونجا براشون پذیرایی کنم و ظرف بشورم!!!!  یعنی رو بدی حالا حالا سوارت می شند!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2738

رو ندیااااا 

من یه مدت جاریم دقیقه ب دقیقه زنگمونو میزد یبار دره خونمون باز بود قفل نبود تو اتاق دراز کشیده بودم درو باز کرد اومد تو 

دیگه ازون ب بعد پاشو بریدم دیگه الان خودم میگم کی بیاد کی نیاد

میخواد یکی براش بپزه و بریزه و بزار خودش پس انداز کنه به ریشت هم بخنده رو نده قهر کرد هم بشکن بزن و بزن و برقص بابا چه ملت وقیح شدن وسط کرونا و گرونی هر روز هروز چتر پهن میکنن 

هرجور برخورد کنی باهات برخورد میکنم 😈😈😈
خوشم میاد همیشه هستی  همیشه هم تو جواب دادن اول ردیفی، 😅

🤍🧿😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706