2733
2734

حالا می‌خوام دو تا هم 12 متری بخرم بنظرتون همین طرح ارکیده بخرم یا دو تا رو یه طرح دیگه که خوشم میاد بخرم 

..اما چند تا دیگه دیدم تو نت و شیپور دیدم خیلی قشنگ بودن حالا بنظرتون جفت  بگیرم بشن با فرش خودم بشن ۳تا جفت یا ۲تا طرح دیگه بخرم اونام طرح جدیدم و قشنگن

حال پذیرایی ۳ تا 12 متری میخوره. 

لطفاً راهنمایی کنید

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰

اگه بدون حوض بگیری قشنگتره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی ؟ بدون حوض؟؟ متوجه نشدم

اره بدون این دایره وسط

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

هرچی میگیری ی طرح باشن بهتره

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

مدل افشان هست گل کم.گل خلوت...هم خیلی قشنگن...اگه میخای مدل مال خودت باشه ارکیده بگیر

همش عین هم باشه دیگ

از یه طرف میگم عین هم باشه...از یه طرفم طرح جدید میبینم دلم میخواد و اگه جدید بخرم ست نمیشه ... حالا بنظرت همون جفت مال خودم بگیرم یا ....؟؟؟؟

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰