2733
2734
😥😥عزیزم چه ادم بی عاطفه ای بود که وارد زندگیت شد و باهات بازی کرد

بدبختی اونم دوسم داشت😔😔گفت زنمو طلاق میدم باهم ازدواج کنیم ولی من ولش کردم و گفتم آه ی زن رو نمیتونم به جون بخرم،اگر میدونستم زن داری هیچ وقت باهات دوست نمیشدم.ولی چکار کنم اصلا یادم نمیره😔😔😔

من 18سالم بود به مدت یکسال باهم دوست بودیم  بعد تو سن 26سالگی باهاش ازدواج کردم

اون همه سال اون وسط چی شد پس عزیزم؟

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالا ک مشکلت حل بشه عزیزم ودلت اروم،

خیلی ممنون عزیزم😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2740
وارد زندگیم میشن ولی ناخاسته با اون مقایسه شون میکنم😔😔و رفته رفته ازشون بدم میاد.

اینکارو نکن اونکه قبلا تو زندگیت بود ادم درستی نبود تونسته به زنش خیانت کنه پس به تو میتونه این دلیل به اندازه کافی مهم هست تا ازش متنفر بشی

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
بدبختی اونم دوسم داشت😔😔گفت زنمو طلاق میدم باهم ازدواج کنیم ولی من ولش کردم و گفتم آه ی زن رو نمیتو ...

عزبزدلم مطمین باش عمرا زنشو طلاق نمیداد بیاد با شما ازدواج کنه(او زندگیش بود و ابرو و همه چیزش اونجا بوده)

و مطمئن باش فقط واسه هوس میخاسته تو رو

سوم اینکه فرض کن زنشو طلاق میداد میومد تو رو میگرفت فردا روزی یکی هم میدا میشد بخاطر اون تو رو طلاق میداد

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2706