2737
2739
عنوان

اگه بچه خواهرشوهرتون خیلی اسباب بازی داشته باشه پولدار باشن ولی شما

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 95 پست

محبت من هنوز گونی گونی اسباب بازی هام میریزم دور و بازم هست

اما به دلم موند مادرم یبار بغلم کنه ببوسم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من انواع بازی های دستی و اختراع میکنم باهاش بازی میکنم  الان تو نت پر از انواع بازی هاست سعی م ...

چه بازی هایی یادمون بده

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
بچه ک به قیمت کاری نداره اسباب بازیم مال دو روزشه الان من پسرم هرچی براش میگیرم سعی میکنم بهترینشو ب ...

ما وضعمون اوکیه پولدار نیستیم فقط که ده میلیون ماهی خرج بچم کنم 

نمیشه خوب ۴ سالشه هر موقع میاد خوته مادرشوهرم کلی اسباب بازی گرون بچه منم نگاه میکنه خیلی بده

ببین باید یاد بگیریم قوی بار بیاییم و این قدرتو ب بچمونم انتقال بدیم حالا اگه تو داشتی ۵ تومن پول اسباب بازی بدی بعد یکی دیگه واس بچش هواپیما میخرید اونوقت باید تو چیکار میکردی؟ دست بالای دست بسیار است هر چقدر داشته باشی یکی هست ک بیشتر از تو داره

پس وقتی میان بچتو سرگرم کن یا وقتی میره سمت اسباب بازی بچه خواهرشوهرت سعی کن کنارش باشی و مدیریت کنی نه ک بخوای دورش کنی چون اینطوری خیلی تابلو

خواهر شوهرتم عمه شه مطمینا یکمم میده بچه تو بازی کنه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2740
خواهرشوهر خواهرم اینطوریه،هرچی برای بچه هاش بخره برای بچه های خواهرمم میخره

نه بابا اینا اینطوری نیستن ولی مثلادبچه هه میاد به پسرم میگه ببین این ماشین من این مدلیه 

چه بازی هایی یادمون بده

مثلا دو دسته توپ رنگی پنج تا قزمز پنج تا ابی بعد ی  سبد از اشپزخونه بردارن بزارن نزدیک دیوار ب فاصله دو متر (حالا فاصله ب سن بچه بستگی داره)ب  بچه ها بگن هر کی توپ رنگی خودشو انداخت تو سبد برنده س

یا با همون ده تا توپ ی بازی دیگه

چشم بچه هارو ببندن توپارو بریزن کف سالن بهش بگن هر کی با چشمای بسته توپ رنگ مخصوص خودسو جمع کنه بعد ک اینکارو کردن چشاشونو باز کنن ببین کی چن تا رنگ مخصوص خودشو جنع کرده

و خیلی بازیای دیگه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2706