2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندونام باهاش درست میکنم.چندتا از دندونامدخراب شده داره بقیش هم عفونت اون یکیا خراب میکنه.چند ساله نتونستم درستشون کنم🤕🤕

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
2731

من امروز از خدا صد میلیون خواستم، پنجاه میلیون رو میدم به داداشم بقیه اشو هم به خواهر و مادرم، هیچی واسه خودم نمیخوام، سرمایه ی من فقط خانوادم هست، ای کاش این پول رو داشتم😔😔😔

طلا میخرم تا آخر امسال ان شا الله ماشین بخریم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
والااینقدرولخرجم نه فکرپس اندازم نه سرمایه گذاری اگه تاقرون اخرشوبه💩نکشم خوابم نمیبره😐

چقد شبیه منی.من اصلا ی جا بند نمیشم باید خرجش کنم بعدا ک و ن مو بزارم زمین از بس ولخرجم🤭

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

پوشکو شیر خشک میگیرم واسه بچه هام....هر روز داره گرون میشه😐😐😐😐

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2738

اسی ببخشید میشه واسه تایپک یکی مونده ب اخرم گزارش بزنید

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

یه نیم ست طلا میخرم واسه استفاده 

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2706