2733
2739

ولی خداکنه خیلی طول نکشه برام

سنم داره بالا میره😭

شوهرم گناه داره خیلی امیدوار و مشتاقه 

اخه مرد هم انقد لوس و دل نازک اح

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین باری که اقدام کردم خیلی حس خوبی داشتم

زمان تولد بچه مو حساب میکردم

دوران بارداری رو تصور میکردم

کلی علائم عجیب غریب داشتم

تو عید بود خانواده مم میگفتن انگار بارداری

منم چیزی نمیگفتم

ولی بعد اون روزا 22 بار دیگه هم پریود شدم😂😂😂😭😭😭😭

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738
پس کاذبه .اما چرا نمیخوام باور کنم که کاذبه . از ساعت 6 صبح بیدارم

منم همین طور بودم کله سحر پا میشدم بیبی چک میزاشتم، هی به شوهرم میگفتم حالت تهوع دارم ،یجوری ام، اونم میخندید می گفت بابا ول کن فیلم بازی نکن  آخر سرم دو روز اینور اونور پریود شدم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
اخه سنم هم کم نیس 33 سالمه و اولین اقدام چندین ساله ازدواج کردم اما بچه نمیخواستم

انشالا زودتر نی نی میاد تو دلت ولی بنظرم بیخیالی خیلی خوبه من همش اینجا از خانوما میشنیدم که میگفتن بیخیال باشی زودتر باردار میشیاما باور نمیکردم میگفتم مگه میشه ادم بیخیال باشه , هرماه یه روز که تاخیر داشتم زود بی بی چک میزدم اما بعدش خسته شدم گفتم بیخیال بابا هر وقت شد میشه دیگهه , این ماه نگو باردارم ولی خودم خبر نداشتم 3 هفته از پریودم گذشته بود و من همش میگفتم عب نداره میاد بعدش دیدم نه نشد زدم دیدم مثبته 

2706