2733
2734
عنوان

چیکار کنم سقط بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سقط کردن گناهه ، اگر شرایطش رو داری نگهش دار ، می‌دونم خیلیییی سخته ولی خب خدا حتما کمک میکنه

وای چقدر زشت 

شرایطشو که نه 

اوضاع مالی خراب خونه اجاره ای 

حرف مردم از همه بدتر

بخدا جای من نیستی نمیتونی درکم کنی

منم دوتا بچه دارم تازه پدر ومادرم هم بیمارن از اونا هم مراقبت میکنم قصد دارم دوباره باردار بشم میدونم سخته ولی هر راهی بهتر از سقطه ،خواهرانه بهت میگم هر کس سقط کرده ی بدبیاری براش اومده

2731

ی روز تاخیر  زمان درستی برای نشون دادن بارداری نیس فعلا ی هفته بصبر بعد تست بزن یا اینک برو ی ازمایش خون بده شنبه ک مطمئن تره ؛بعد میتونی بری عطاری ی سری گیاه هس ک مخصوص باز شدن قاعدگیه مصرف کنی پری بشی

فعلا چای زنجبیل مصرف کن صبم ناشتا رازیانه و زعفرون و زنجفیل و ب مقدار زیاد دم کن بخور و طی روز چن بار مصرف کن تا پری بشی ولی برا اطمینان حتمن ازمایش خون و برو عزیزم

در ضمن بیبی چک حداقل باید ۱۰_۱۲ روز از تاخیر پریودت بگذره تا درست نشون بده 

وای چقدر زشت  شرایطشو که نه  اوضاع مالی خراب خونه اجاره ای  حرف مردم از همه بدتر

به حرف مردم اصلا اهمیت نده چون همیشه در هر شرایطی حرف میزنن 

بعدم خدا رو .چه دیدی شاید به برکت اومدن این بچه که حتما خواسته خودشه که حتی با وجود قرص اورژانسی بازم باردار شدی شرایطت شاید بهتر بشه عزیزم که حتما همینطوره

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ی روز تاخیر  زمان درستی برای نشون دادن بارداری نیس فعلا ی هفته بصبر بعد تست بزن یا اینک برو ی ا ...

وای خودتون رو تو گناهش شریک نکنید خانومی 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2738