2733
2734
عنوان

بیبی چکم مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 34 پست

منم ۲۴ سالمه دوتا دارم 😁 به حرف مردم گوش نکن در دهنشون در دروازه اس نمیشه بست . اگه خودت توانی جسمی روحی و مالیشو داری نگهش دار گناه داره

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭😭میشه چهارمی من ۲۸ سالمه

ای جانم چهارمی

هدیه ی خداروپس نزن

ازحرف مردم و مسخره شدن هم نترس

سقط همون قتله،چجوری میخوای جواب پس بدی به خدا

شاید ازاین بچه یه نسل خاص قراره به وجودبیاد

سقط فقط کشتن یک نفرنیست کشتن یک نسله

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
آخه میشه چهارمی من هنوز ۲۸ سالمه  وای ممیرم از خجالت

چندتا قرص خوردی؟

خب لابد زود بچه میگیری 

بچه سومت چند وقتشه؟؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2728
عزیزم توام برا دختر من دعا کن ک سالم بیاد بغلم ❤خیلی براش سختی کشیدم  دلت شکسته دعات میگیره❤

انشاالله ب زودی و سلامتی بغل بگیریش عزیزم

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2740
منم ۲۴ سالمه دوتا دارم 😁 به حرف مردم گوش نکن در دهنشون در دروازه اس نمیشه بست . اگه خودت توانی جسمی ...

توانسو که اصلا 

خودم ضعیفم از نظر جسمی 

مالی هم که بیریخت اگه لااقل یه چهار دیواری واسه خودمون داشتم شاید نگهش میداشتم الان با سه تا هیجا خونه بهمون اجاره نمیدن

2706