2733
2734
نه گلم  هیچی استرس وناراحتی داشتم  خدا بزرگه هیچیت نمیشه مال منو خدا صلاح ندونست

واسه منم رشدش متوقف شده دور ساك حاملگيمم خون جمع شده منتظرم خودش بيفته هنوز نيفتاده از قرص و امپول ميترسم

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میزان مایع امنیوتیک برات چی میزد تو سونو؟ یدفعه پاره شد؟چجور فهمیدی کیسه ابه

نه سونو نرمال نرمال بود .نفهمیدم کیسه آبه ببخشید انگار ادار بود زود رفتم بیمارستان گفتن هیچی نیست شبش رفتم سونو گفت بچه مرده اصلا آبی نمونده تا خوده صبح گریه کردم واااای بازم یادم افتاد با هزار مکافات باردار شده بودم

واسه منم رشدش متوقف شده دور ساك حاملگيمم خون جمع شده منتظرم خودش بيفته هنوز نيفتاده از قرص و امپول م ...

عزیزم اقدام کن دکتر سونو به من گفت زود اقدام نکنی بترسی باعث چسبندگی رحم میشه اونموقع بیا جمش کن ترس نداره مال من قرص بود دیدن نمیاد آمپول فشار زدن

2728
عزیزم اقدام کن دکتر سونو به من گفت زود اقدام نکنی بترسی باعث چسبندگی رحم میشه اونموقع بیا جمش کن ترس ...

بارداري اولتون بود؟؟

نه سونو نرمال نرمال بود .نفهمیدم کیسه آبه ببخشید انگار ادار بود زود رفتم بیمارستان گفتن هیچی نیست شب ...

بعد چجور سقط کردی؟چند ماه پیش؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
نه دوم 

اخه من بارداري اولمه دكتر گف امپول فشار اينا رحم رو داغون ميكنه..

من دارم ميرم تو ٦ هفته انقد زعفران اينا خوردم نيفتاده هنوز... ولي كمردرددارم

2738
عزیزم بعد از سقط سه ماه بعد باردار میشی فقط تا ده روز هر روز کاچی بخوز  قرص کمر ببند کمرت  ...

چرا من باردار نمیشم پس

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
اخه من بارداري اولمه دكتر گف امپول فشار اينا رحم رو داغون ميكنه.. من دارم ميرم تو ٦ هفته انقد زعفرا ...

آخه عزیزم مال تو کوچیکه آمپول فشار نمی‌خواد فقط قرص ولی زودتر اقدام کن زعفران اینارو ول کن

کیسه ابگرم استفاده گن یا ماساژ باروغن سیاهدونه

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
آخه عزیزم مال تو کوچیکه آمپول فشار نمی‌خواد فقط قرص ولی زودتر اقدام کن زعفران اینارو ول کن

آخه عوارض قرص هم ميگن خيلي بده بعد دكتر منو ترسوند گف اگر با قرص همش نيفته بايد كورتاژ بشي كورتاژم رحمو دستكاري ميكنن

2706