2737
2734
عزیزم از روی علائم مشخص میشه . ممکنه چون این کیست ها خیلی ریز هستن توی سونو دیده نشن . خود من سالهاس ...

واقعا آدم میمونه چیکار کنه..دکتر این یکی دو ساله گیر داده زودتر بچه دار شو ولی من فعلا نمیخوام دلیل مهمشم اضافه وزنمه میترسم اینجور باردار بشم کمر درد و دیابت بگیرم

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تنبلی تخمدان چاق میاره من قدم ۱۶۳ هست وزنم ۶۳

یکی از عوارضش چاقی هست که برا من بود 

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2731
واقعا آدم میمونه چیکار کنه..دکتر این یکی دو ساله گیر داده زودتر بچه دار شو ولی من فعلا نمیخوام دلیل ...

عزیزم‌ اول وزنتو کم کن 

من تو ۴ ماه ۱۹ کیلو کم کردم 

با ورزش و رژیم 

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
من ۸۳ کیلو بودم وزنمو رسوندم به ۶۴ بعدش باردار شدم به نظر من اگر وزنتو پایین بیاری بارداریت هم راحت ...

من الانم کمر درد دارم خیلی..قدم ۱۷۲..۱۷۳ هستش وزنم حدود ۹۸ خیلی باید لاغر کنم الان تو خونه ورزش میکنم کرونا که رفت میرم باشگاه

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
من پریودام نامنظم بود ۱۶ سالگی رفتم دکتر فهمیدم تنبلی تخمدان دارم عوارضش هم همون نامنظمی پریودم بود ...

منم بخاطر پر مویی بدنم اذییت میشم خیلی از بچگی اینجورم😣

2740
درمان پلی کیستیک فقط ورزش رژیم غذایی کاملا سالم قرص های پیشگیری از بارداری هم کمک میکنه سه ماه بخوری ...

دکتر برای تنبلی من چن بسته سیپروترون کامپاند داده،حالا موندم بخورم یانه😔

عزیزم‌ اول وزنتو کم کن  من تو ۴ ماه ۱۹ کیلو کم کردم  با ورزش و رژیم

چقدر خوب..رژیمت چیه؟چه ورزشی میکنی؟

واقعا آدم میمونه چیکار کنه..دکتر این یکی دو ساله گیر داده زودتر بچه دار شو ولی من فعلا نمیخوام دلیل ...

اگر کیست اندومتریوز داری بله بهتره زودتر بچه دار بشی . خاله زمن هی بهانه آورد ک ماشین نداریم و مسافرت نرفتی مو .... حالا دیگه اصلا بچه دار نمیشه

وزنت رو جوری پایین نیار ک تمام ویتامین های بدنت برای بچه ی سالم از بین بره . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
دکتر برای تنبلی من چن بسته سیپروترون کامپاند داده،حالا موندم بخورم یانه😔

اگه دکترت متخصصه و میدونی خوبه پس بخور..من دکترم فقط متفورمین بهم داده

اگر کیست اندومتریوز داری بله بهتره زودتر بچه دار بشی . خاله زمن هی بهانه آورد ک ماشین نداریم و مسافر ...

سونو که میگه کیست نداری ولی خودم شک دارم آخه علائمشو دارم ولی گفتم اگه شد بعد عید برم برای اقدام این چندماه رو رژیم بگیرم...

اگه دکترت متخصصه و میدونی خوبه پس بخور..من دکترم فقط متفورمین بهم داده

متخصصه ولی چقد اخه ضد بارداری ،سه تا دکتر عوض کردم قبلیه متفورمین داد،حالا هم بچه نمیخوام مجبورم هی ازین چرتا بخورم

چقدر خوب..رژیمت چیه؟چه ورزشی میکنی؟

رژیممو شوهرم بهم داد گفت نون و برنج ممنوع ...حبوبات بجاش بخور ...روغن خییییلی کم ...قند و شکر ممنوع ...میوه هایی که کالریشون زیاده مثل خرمالو ممنوع...سبزیجات بخور ...

کالری شماری کن چیزای پر کالری رو حذف کن و بجاش چیزایی که کالری منفی دارن مثل سبزیجات رو زیاد بخور 

ورزش هم دو و پیاده روی سریع ...

2706